Trendyol Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

trendyol müşteri hizmetleri

Bu yazımızda Trendyol çağrı merkezinin sesli yanıt sisteminde vakit kaybetmeden, mümkün olan en hızlı şekilde direkt olarak canlı Trendyol müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak için yapmanız gereken işlemleri adım adım paylaşıyor ve konuyla ilgili sıkça sorulan sorulara yanıt veriyoruz.

Eğer Trendyol’un diğer müşteri hizmetleri/iletişim bilgileri hakkında detaylı bilgi arıyorsanız Trendyol Müşteri Hizmetleri yazımızı inceleyebilir; Trendyol müşteri hizmetleri temsilcisine direkt bağlanmak için ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Hafta içi veya hafta sonu 08.30 / 24.00 saatleri arasında, telefonunuzla +90 212 331 0 200 numaralı Trendyol çağrı merkezini arayın.
 2. Sesli yanıt sisteminin “Trendyol.com müşteri hizmetlerine hoş geldiniz. Yapacağınız görüşme kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır.” cümlesini bitirmesinin ardından 2’yi tuşlayın. Aşağıdaki diğer tuşlama adımlarında belirli bir cümleyi duymayı beklemeden, sistem konuşmaya başladığı anda ilgili tuşa basabilirsiniz.
 3. 2’yi tuşlayın (diğer siparişler).
 4. 2’yi tuşlayın (sesli yanıt sistemi).
 5. 3’ü tuşlayın (ücret iadesi).
 6. Bir siparişinizle ilgili bir işlem yapacaksanız 6 haneli teslimat numaranızı girebilirsiniz ya da hızlıca bir sonraki adıma geçmek için 6 kere 1’i tuşlayabilirsiniz.
 7. *’ı tuşlayın (müşteri temsilcisine bağlanma) ve bekleyin.
 8. Bekleme müziğinin bitmesiyle birlikte müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Trendyol’da müşteri temsilcisi var mı?

Evet, Trendyol müşteri hizmetleri otomatik sesli yanıt sistemine ek olarak canlı Trendyol müşteri temsilcileri üzerinden de hizmet vermektedir. Trendyol müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için +90 212 331 0 200 numaralı telefonu arayabilir; en hızlı şekilde canlı müşteri temsilcisine bağlanmak için ise yazımızın üst kısımlarındaki adımları takip edebilirsiniz.

Trendyol çağrı merkezi çalışma saatleri nedir? / Trendyol müşteri hizmetleri 7/24 açık mı?

Trendyol çağrı merkezi hafta içi ve hafta sonu 08.30 / 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir (Kaynak: Trendyol).

Trendyol müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Trendyol müşteri hizmetlerine aşağıdaki yollarla ulaşabilirsiniz:

 1. Trendyol mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden “Yardım” bölümüne girerek canlı destek hattına bağlanabilirsiniz.
 2. Trendyol mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden “Siparişlerim” bölümünden ilgili siparişinize tıklayarak “Destek Talebi Oluştur” butonuna tıklayarak destek talebi oluşturabilirsiniz.
 3. Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası olan +90 212 331 0 200‘i arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
 4. Trendyol müşteri hizmetleri e-posta adresi olan destek@trendyol.com adresine e-posta göndererek müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Trendyol müşteri hizmetleri/iletişim bilgileri konularında daha fazla bilgi için Trendyol Müşteri Hizmetleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Trendyol’un canlı destek hattı var mıdır?

Evet, müşteri temsilcisi ile telefon görüşmesi yapmak, e-mail atmak vb. iletişim yöntemleri yerine buraya tıklayarak Trendyol’un online sanal müşteri hizmetleri asistanı “Trendyol Asistan“‘dan destek alabilirsiniz.

Scroll to Top