Ana sayfa Bankalar Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

7

Bankacılık hizmetleri, ülkemizde tarıma ve hayvancılığa dayalı bir üretim olduğundan cumhuriyetin ilk yıllarından beri gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle ülkemizde birçok banka tarım kredisi oluşturmak ve ürün kalitesinin arttırılarak uluslararası ticaretin sağlanması adına hizmet vermektedir.

Akbank Neden Kuruldu?

Akbank, bir banka olarak Sabancı Holding bünyesinde hizmet vermektedir. 1948 yılında Adana’da kurulan banka, bölgedeki pamuk üreticilerine destek olmak, üretimin kalitesini arttırmak ve ülkede ekonominin kalkınmasını sağlamak amaçlarına dayanarak kurulmuştur.

Hacı Ömer Sabancı önderliğinde kurulan banka tarım menşeli olarak kar elde etmeye başlamış devamında ise günümüze kadar varlığını koruyarak birçok alanda müşterilerine maddi destek oluşturmaya çalışmaktadır.

Akbank’ın Statüsü ve Bütçesi

Borsaya açılan bir banka olarak günümüzde en büyük bankalardan biri olma özelliğine sahiptir. Yaklaşık 94 Milyar Dolar olan bütçesiyle büyümeye devam etmektedir. Akbank kurulan ilk özel bankalardan biri olarak köklü bir yapıya sahiptir. Bu da kurumun güvenilir bir hizmet verdiğini ortaya koymaktadır.

Akbank’ın güncel olarak interaktif bankacılığın gelişmesi ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte mobil ve internet şubesi destekleri de bulunmaktadır.

Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, öncelikle Akbank resmi müşteri hizmetleri olan numarasını aramanız gerekmektedir. 444 25 25 olan bu numarayı arayınız. Ardından sırasıyla 4 ve 2’ye basınız ve bu şekilde Akbank müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kisaca Tuşlaması:
444 25 25 -> 4-2

Arama Terimleri: akbank müşteri hizmetlerine bağlanma, akbank müşteri hizmetlerine hemen direk bağlanma, akbank müşteri hizmetleri, akbank müşteri hizmetleri numarası, akbank müşteri hizmetlerine bağlanma tuşlaması, akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak, akbank direk görüşme

7 YORUMLAR

 1. akbank müşteri hizmetlerine 4-2-0 seçenekleri ile bağlantı yapılamıyor. 3 kez ayrı zamanlarda test ettim. çözüm: sesli yanıta hesabımı kapatmak istiyorum deyince hemen bağlıyor.)

 2. İstekdışi, Talep olmadan özel sigorta yapılmış hesaptan para çekilmiş bu nasıl bir bankacılık aradığımızda oradan oraya yönlendirilip hat kapanıyor. NASIL İPTAL ETTIREBILIRIM.

 3. iyi günler benim sorunum ben maaş aldığım banka zirat bankası fakat ben sizin ak banka kredi kartını tercih ediyorum vede kullanıyorum daha önceki dönemlerde kredi kartı kart aidaatı ödedim. haziran 2020 yılı içeresinde 150 tl aidaat ücreti geldi tekrardan ödemek istemiyorum. aidat ücretimin iptal olmasını istiyorum. geregini arz ederim.

 4. Bir pazarlama ve marka Prof. u olarak @Akbank ayaşadığım Akbank markası adına utanç vericidir, yetkililerden cevap bekliyorum. %20 komıisyonu bilseydim, ATM lerini kullanmak değil, yanında geçmezdim. Akbank ATM kartı olmayanlara uyarım olsun.

  EB den 2000 TL için $320 gibi iken Akbank dan 2500 TL için $441,24 ödemek soygunculuk, Akbank yetkilisi yardımcı olsun, ben şubelerine 2500 tl verip $441,24 ın iadesini istiyorum. Bu komisyonu ATM de önceden göstermelidir.

  İstediğiniz komisyonu alma hakkına sahipsiz, ama müşteri olarak benim de alacağınız komisyounu önceden bilmeya hakkım var. Para almadan önce komisyonunuzu söylemeniz şarttır. Bunu Çin ‘de yapıyorlar. Ben aldığım 2500 TL Bodrum şubenize verip, alınan 441.24 doların hesabıma iadesini rica ediyorum.

  Saygılarımlar,

  Prof. Dr. Musa Pınar musa.pinar@valpo.edu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here