Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Geniş bir dağıtım ağına sahip olan Aras Kargo, 1979 yılında sektörüne ilk adımı atmıştır. Kurulduğu yıldan itibaren dağıtım merkezlerine yenisini ekleyerek yoluna devam etmektedir. Ayrıca hızlı ve güvenli ulaşım hizmeti sayesinde kargolanan ürünlerde hiç bir sorun yaşanmaksızın adrese teslimi gerçekleştirilmektedir. Sektöründe lider marka olmayı kendine hedef edinen Aras Kargo, çalışmalarında daima yenilikçi ve teknolojinin getirilerini alanına uygulamayı başarabilen marka olma yolunda ilerlemektedir.

Aras Kargo Dağıtım Ağı

13 bölge müdürlüğü ve 900’e yakın şube sayısına sahip olan firma, hizmet alanı olarak her bölgeye ulaşım sağlamaktadır. Toplamda 4000’den azla araca sahip olması ile birlikte bünyesinde barındırdığı uzman çalışanlar sayesinde taşımacılık alanında profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Teknoloji ve Aras Kargo

Yenilikçi olmayı kendine vizyon edinen Aras Kargo, teknolojik alt yapısı sayesinde alıcılara ve kargo gönderen kişilere 7/24 hizmet sunmaktadır. Kargo takibi ve birçok sorunun yanıtını alabilecekleri mobil ve web hizmeti sayesinde günün her saati bilgi edinebilmeyi kolaylaştırmaktadır. Ayrıca en yakın şube ve kargo ücreti hesaplama gibi teknolojik hizmetler ile kullanıcılarına çok yönlü bir platform sunmaktadır.

Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Aras Kargo resmi müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. 444 25 52 bu numarayı arayınız. Ardından 0 tuşu tuşlanarak kolay bir şekilde Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
444 25 52 -> 0

Arama Terimleri: aras kargo müşteri hizmetlerine hemen bağlanma, aras kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma, aras kargo müşteri hizmetleri bağlanma, aras kargo müşteri hizmetleri numarası, aras kargo müşteri hizmetlerine bağlanma, aras kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma, aras kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

Scroll to Top