Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Avea GSM operatörleri arasında en cazip fiyatlar ve kampanyalar sunan bir GSM operatörü konumunda idi. Türk Telekom operatörü ile anlaşmaya vardıktan sonra türk telekom ile birleşerek dahada büyüdü. Daha fazla kullanıcıya ulaşan ve kampanyaları ile herkesin bütçesine uygun özel konuşma ve internet paketleri sunan avea dünya markası olarak olarak devam etmektedir.

Faturasızlara ve faturalılara uygun tarifeler hazırlayan herkese daha uygun konuşma, mesajlaşma ve internet hakkı sunan avea’dan almak istediğiniz hizmetler kaliteli şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Kapsama alanı yüksek ve geniş olan avea ile her yerde ve her koşulda telefonunuzla avea hizmetlerinden yararlanabileceksiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma için ilk önce 500 numarası veya 444 1 500 numarasını aramanız gerekiyor. Sonra sırasıyla 2, 1 ve 0’ı sayılarını tuşlamanız gerekmekte. Böylelikle Avea Müşteri Hizmetlerine Beklemeden Direk Bağlanarak iletişime geçebilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Tuşlaması:
500 -> 2-1-0
444 1 500 -> 2-1-0

Arama Terimleri: avea çağrı merkezi direk bağlanma, avea müşteri hizmetleri direk bağlanma, avea müşteri hizmetlerine bağlanma, avea müşteri temsilcisine bağlanma, avea müşteri hizmetleri beklemeden bağlan, avea müşteri hizmetleri direk bağlanma hattı

Scroll to Top