Ana sayfa Bilişim Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2018

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2018

5

Vodafone GSM operatörü 2006 yılından bu yana ülkemizde telekomünikasyon hizmetleri vermektedir. Telsime TMSF tarafından el konulmasından sonra 2005 yılında gerçekleştirilen açık arttırmayla Telsim, Vodafone tarafında satın almıştır. Değişim sürecinde osmi telsim vodafone olarak değiştirilmiştir. Ve değişim süreci tamamlandığında ismi vodafone türkiye olmuştur.

Vodafone Türkiye ülkemizin en büyük ikinci telekomünikasyon şirketidir. Toplam 21 milyon abonesi vardır. Vodafone’nun ülkemizde 4binden fazla çalışanı, 1300 cep merkezi bulunuyor.

Vodefone Türkiyenin 3 haneli müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Diğer operatör ve sabit hatlardan iletişime geçebileceğiniz iletişim numarası bulunmamaktadır. Vodafone’nu aradığınızda hertürlü konuda detaylı şekilde destek ve yardım alabilirisiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanmak için eğer ki Vodafone müşterisiyseniz 542, Vodafone müşterisi değilseniz 0542 542 00 00 numaralı telefon numarasını arayark müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek. Ana menüye geldikten sonra sonra sıra ile 1-3-5 numaralarını tuşlayınız. Ve böylelikle Vodafone Müşteri Hizmetlerine direk bağlanarak iletişime geçebilirsiniz.

Arama Terimleri: vodafone çağrı merkezi direk bağlanma, vodafone müşteri hizmetleri, vodafone müşteri temsilcisi, vodafone müşteri hizmetleri direk operatöre bağlanma, vodafone müşteri temsilcisi direk bağlanma, vodafone müşteri hizmetleri direk operatöre bağlanma numarası

5 YORUMLAR

  1. ulan o kadar siteye baktım bir tek burda dogruyu vermıs helal olsun admin teşekür ederim….

    542 yi arayın sırayla 1-3-5 i tıklayarak baglanabılırsınız…

    teşekürler admin adamsınnnnnnnnn

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here