Ana sayfa Bilişim TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

3

TTNET ülkemizde kaliteli ve sorunsuz alt yapısı ve uzun yıllardır hizmet vermektedir. TTNET hizmet gruplarında olduğu gibi hizmetlerinde Türk Telekom çatısı altında yürütmektedir. Bunu yapmasındaki en temel amaçı müşterilerine daha sorunsuz ve kaliteli hizmet vermektir.

Türk Telekom çatısı altına giren TTNET sunduğu hizmetlerinde hiçbir değişme farklılaşma yapmamaktadır. Türk Telekom çatısı altına giren TTNET aksine daha kaliteli ve daha yenilikçi hizmet ile müşterilerinin karşılarında olacaktır. Geçmiş yılların sağladığı tecrube ve eğitimli personel ekibi ile beraber daha destek vererek müşterilerine daha iyi hizmet vermektedir.

Teknoloji gelişmesi ile de TTNET bu gelişime ayak uydurmaktadır. TTNET bu gelişmelerden sonra çok daha hızlı internet imkânı ve fiber internet hizmetleri sunmaktadır.

TTNET Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma için ilk önce TTNET müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası olan 444 0 375’i arıyoruz. otomotik sesleri dinledikten sonra müşteri abone numaranızı tuşlayıp/tuşlmamayı sırasıyla 2-1-6 tuşları tuşluyoruz. Böylelikle basit bir şekilde ve hızlıca TTNET Müşteri Hizmetlerine Bağlanma işlemi ile bağlanıyoruz.

TTNET Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Tuşlaması:
444 0 375 -> 2-1-6

Arama Terimleri: ttnet müşteri hizmetlerine bağlanma, ttnet müşteri hizmetlerine direk bağlanma, ttnet müşteri hizmetleri, ttnet müşteri hizmetleri numarası, ttnet müşteri hizmetlerine bağlanma, ttnet müşteri hizmetlerine direk bağlanma, ttnet çağrı merkezi direk bağlanma numarası

3 YORUMLAR

  1. TTNT hızıyla ilgili şikayetim var sözleşmeye uygun hizmet alamıyorum bu konu hakında yasal haklarımı kulanacam.

  2. TTNET PARAYA GELİNCE GEÇİKTİMİ HEMEN KAPATMASINI BİLİYORSUNUZ HİZMETE GELİNCE ULAŞMAK Bİ DERT İLGİ YOK NE DİYEYİM HAKKINI VERMİYORSUNUZ ALDIĞINIZ PARANIN

  3. Bu yöntem ile müşteri temsilcisine ulaşmayı denediğinizde şunlar olacak.
    1. 10-15 dk kadar bekletileceksiniz.
    2. Temsilciye ulaşamadan telefon yüzünüze kapatılacak.
    3. 1. aşamaya geri dön

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here