Avon Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

avon cagri merkezi

Türkiye’nin önde gelen kozmetik firmalarında Avon, müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden aktif olarak kurumsal destek sunmaktadır. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak kısa süre içinde her konuda geri bildirim verebileceğiniz Avon çağrı merkezine hafta içi her gün: 08.00 – 20.00 saatleri arasında bağlanabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz. Danışma hattı ve müşteri iletişim merkezi telefon numarası ile Avon iletişim kanalları arasından herhangi birini seçerek destek almanız mümkündür. Avon satış temsilcileri ve Avon müşterileri tarafından farklı iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlamları mümkündür.

Avon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avon müşteri veya satış temsilcisi olmak isteyen kişiler danışma hattı üzerinden telefonla firma temsilcileri ile görüşme sağlayarak başvurularını iletebilirler. Yine danışma hattı üzerinden Avon satış temsilcilerinin doğrudan görüşme sağlaması mümkündür. Müşteri iletişim merkezi telefon numarasını arayarak da firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

  • Avon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 250 28 66
  • Avon Danışma Hattı: 0 850 221 10 10
  • Avon Genel Merkez Telefon Numarası: 0 212 473 11 00
  • Avon Faks Numarası: 0 212 473 12 12 / 0 212 473 11 99

Avon Müşteri İletişim Merkezi

Avon müşteri iletişim merkezi sayesinde kısa sürede her konuda firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin geri bildirim vermeniz mümkündür. Güncel iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak rahatlıkla firmanın hizmetlerine ilişkin bildirim verebilirsiniz. Satış temsilcisi olmak için veya ürün ve hizmetler hakkında geri bildirimde bulunmak için iletişim merkezi üzerinden yer alan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Avon İletişim Formu

Avon iletişim formunu kullanarak merak ettiğiniz her konuda sorularınızı firmaya iletebilir ve SSS sayfası üzerinden hızlı işlem yaparak merak ettiğiniz konular hakkında yanıtları anında bulabilirsiniz. Avon müşterileri veya temsilcileri tarafından ‘’Avon’a Sor’’ bölümü üzerinden sorularını iletmeleri mümkündür. İletişim formu üzerinden yer alan alanları doldurduktan sonra sorularınızı iletebilirsiniz.

Avon Şikayet Hattı

Avon Türkiye ürün ve hizmetlerine ilişkin müşteri olarak yaşadığınız sorunları veya Avon temsilci şikayetlerini firmanın güncel tüm iletişim kanallarını kullanarak iletebilirsiniz. İki farklı iletişim numarasını da kullanarak müşteri veya temsilciler için aktif danışma hattı üzerinden iletişim kurmanız mümkündür. Her konuda sorunlarınızı rahatlıkla iletebileceğiniz iletişim kanallarının tamamı olası şikayetlerin hızlı bir şekilde çözümünü sağlar. Firmanın güncel iletişim kanalları üzerinden şikayet bildiriminde bulunarak sorununuz kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz.

  • Avon Şikayet Hattı :0 850 250 28 66

Avon Sipariş/Kargo Takip

Online satış sayfası üzerinden alışveriş yapan kişilerin kargo takibi için Avon Türkiye resmi web sayfası üzerinden işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. ‘’Hesabım’’ bölümünden temsilci veya müşteri girişi yaparak kargo takibine ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz. Gönderi durumu hakkında güncel bilgilere ulaşabileceğiniz yöntemler sayesinde, gönderi yapan kargo firmasının sipariş takip adresleri üzerinden de işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

Avon Türkiye Resmi Sosyal Medya Hesapları

Avon Türkiye’nin kurumsal sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel kampanyalar, duyular, ürün ve hizmetlere ilişkin yeni gelişmelerini takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını ayrıca müşteri iletişimi için de kullanarak her konuda geri bildirimlerinizi iletmeniz mümkündür. Güncel iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlamadan önce sosyal medya hesapları ile görüşmeyi deneyebilirsiniz. Avon Türkiye sosyal medya hesapları:

Scroll to Top