Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

axess kredi karti cagri merkezi

Axess kredi kartı müşterilerine en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak için farklı tip iletişim kanalları ile hizmet veren Akbank, online iletişim kanallarının dışında müşteri hizmetleri üzerinden de destek sağlamaktadır. 444 25 25 nolu telefon numarası üzerinden Akbank müşteri hizmetlerini aradıktan sonra kısa süre içinde müşteri temsilcisi ile görüşmek için:

  • ‘’2’’ tuşlanarak T.C. kimlik/kart şifresi girilir,
  • Ardından sırasıyla; ‘’2 – 2’’ tuşlanarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanır.

Axess kredi kartı müşterileri için telefon bankacılığı üzerinden sağlanan hizmetlerden yararlanarak tüm kredi kartı ve bankacılık sorunlarına anında çözüm önerileri alabilirsiniz. Akbank ticari kart başvurusu veya diğer kart işlemleri içinde benzer yöntemler kullanılabilir.

Axess Kredi Kartı Yardım Merkezi

Akbank müşterilerinin en hızlı ve kaliteli hizmeti almaları için belirlenen iletişim kanallarına Akbank destek hattı üzerinden erişim sağlayarak kısa sürede birçok sorunun çözümü için banka ile iletişime geçebilirsiniz. Axess kartlara yönelik tüm sorunlarınızı:

Üzerinde yer alan yöntemleri kullanarak bankaya iletebilirsiniz.  İster online iletişim kanalları isterseniz de müşteri hizmetleri numarası üzerinden Axess kredi kartına ilişkin destek almanız mümkündür.

Axess Kredi Kartı İletişim Formu

Axess kredi kartı iletişim formu üzerinden bankanın size sağladığı tüm ürün ve hizmetlere yönelik, şikayet, öneri ve taleplerinizi iletmeniz mümkündür. İletişim formu üzerinden banka ile paylaşacağınız sorunlarınıza en hızlı ve etkili yanıtları almanız mümkündür. Akbank tüketici kredisi veya kredi kartı hizmetlerinin tamamı için aynı formu kullanmanız mümkündür. Karşılaştığını tüm sorunlar için:

Bağlantı adresi üzerinden hızlı erişim sağlayarak sorunlarınıza hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. Akbank tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetlere ilişkin benzer iletişim formları üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı E – Posta Adresi

Axess kart hizmetlerine yönelik banka ile resmi yazışmalarını e – posta üzerinden gerçekleştirmek isteyen müşterilerin: akbank@akbank.hs03.kep.tr e – posta iletişim adresi üzerinden işlem yapması mümkündür. İster online iletişim kanallarıyla isterseniz de banka tarafından belirlenen diğer iletişim yöntemlerini kullanarak kısa süre içinde sorunlarına etkili çözümler bulabilirsiniz. Akbank kredi kartı hizmetleri için online diğer iletişim yöntemlerini kullanarak çok daha kısa sürede yanıt almanız mümkündür.

Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunlarınıza etkili çözümler alabilirsiniz. Akbank telefon şubesi üzerinde yer alan iletişim yöntemlerini kullanarak kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

  • Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 25 25 – 0 850 222 25 25

Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden ayrıca müşteri temsilcisine bağlanmanıza gerek kalmadan Sesli Yanıt Sistemi üzerinden de birçok farklı işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Söz konusu işlemleri yapmadan önce banka tarafından sunulan diğer iletişim yöntemlerini incelemeniz tavsiye edilir.

Akbank Axess Kredi Kartı Sosyal Medya Hesapları

Akabank Axess Kredi Kartı hizmetlerine ilişkin sorunlarınızı resmi sosyal medya hesapları üzerinden bankaya iletebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden hemen hemen tüm bankaların müşterileri için hizmet vermeye başlamasının ardından daha kısa sürede ve etkili bir şekilde sorunlar çözüme kavuşmaya başlamıştır. Akbank Axess kart ile ilgili Akbank kredi oranları ve kredi kartı kampanyalarını sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Scroll to Top