Bim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

bim cagri merkezi

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri olmayı başaran Bim A.Ş. müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kesintisiz olarak hizmet sunar. Günün her saatinde müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramadan önce ürün ve hizmet aldığınız mağazaların iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlayarak çok daha kısa sürede sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz. İletişim adreslerini kullanarak her konuda sorunlarınızı veya taleplerinizi Bim iletişim numarası üzerinden çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bim çağrı merkezi telefon numarasını arayarak hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Her konuda müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firma tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında geri bildirimde bulunmanız mümkündür. Güncel iletişim kanalları arasında yer alan online iletişim kanalları da aktif olarak kullanılabilir.

  • Bim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 254 44 44

Bim Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi

Bim müşteri destek merkezi üzerinden firma bilgileri ve iletişim kanallarına ilişkin detaylı bilgi alabilirsiniz. Hızlı erişim sağlayarak iletişim merkezine ulaşmanız halinde güncel olarak firmanın genel müdürlük ve mağaza adresleri, iletişim numarası ve online iletişim kanalları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her konuda istek ve şikayetlerinizi güncel iletişim kanalları üzerinden firmaya ileterek tarafınıza hızlı dönüşler yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bim iletişim kanalları müşterilerinin en kısa sürede kurumsal destek alarak işlem yapmalarını sağlar.

Bim İletişim Formu

Günümüzde kurumsal firmalar tarafından online iletişim yöntemlerinin çok sık kullanılmaya başlamasıyla beraber müşteri hizmetleri anlayışında da önemli bir dönüşüm yaşanmıştır. Online iletişim formları, e- posta, canlı destek ve sosyal medya araçları ile çok daha kısa sürede müşterilerine hizmet sunmayı başaran firmalar, kısa sürede müşteri memnuniyeti için geri dönüş yapmaktadır. Ürün ve hizmetlerinden memnun kalmadığınız mağazayı/personeli veya ürünü iletişim formu üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. İl, ilçe, konu ve açıklama kısımlarını doldurduktan sonra, kişisel ve iletişim bilgileriniz ile formu göndererek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Bim Kariyer – İş Başvurusu Formu

Kariyer fırsatları sunarak Türkiye’nin birçok farklı noktasındaki mağazalarında iş imkanı sağlayan Bim, iş başvuru formu ile online olarak talepleri almaktadır. Öte yandan açık pozisyonları da görüntüleyebileceğiniz iletişim sayfası üzerinden başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bim Şikayet Hattı

Bim ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü konuda şikayet bildirimlerinizi firmanın güncel iletişim kanalları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. İletişim formu üzerinden rahatlıkla şikayetlerinizi veya taleplerinizi iletebileceğiniz gibi doğrudan bu şikayetlerinize hızlı yanıtlar almak için müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden işlem yapmanız tavsiye edilir. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak çok daha kısa sürede şikayet bildirimlerinizi ileterek kurumsal destek alabilirsiniz.

  • Bim Şikayet Hattı Numarası: 0 850 254 44 44

Bim Sosyal Medya Hesapları

Bim’in resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda güncel kampanyalar ve duyuruları hakkında da sosyal medya üzerinden takipte kalarak bilgi almanız mümkündür. Sosyal medya hesapları üzerinden ayrıca firmaya geri bildirim vererek ürün ve hizmetlere ilişkin şikayetler, talepler ve diğer her konuda işlem yapabilirsiniz. Aktif olarak sosyal medya araçlarını da kurumsal olarak kullanan firma, müşteri hizmetleri ile ön plana çıkar. Bim kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top