Bimcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Bimcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

BİMcell müşterilerinin güncel iletişim kanallarını kullanarak başvuru, şikayet, talep ve önerileri ile tüm ödeme işlemleri hakkında işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkündür. Kurumsal iletişim kanallarının günümüzde gelişen teknoloji ve internet altyapıları sayesinde hizmet türünde de değişimler yaşanmıştır. Çok sayıda aboneye uygun tarifeler üzerinden mobil iletişim hizmetleri sağlayan BİMcell, müşteri memnuniyeti için muhtelif iletişim kanalları üzerinden de destek sağlar. BİMcell iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak firmanın GSM hizmetlerine ve tarifelerine ilişkin kurumsal destek alabilirsiniz. Türk Telekom firması bünyesi altında faaliyet gösteren BİMcell online ve doğrudan iletişim adresleri ile hizmet sunar. Çağrı merkezi numarasını tuşladıktan sonra müşteri temsilcisine hemen bağlanmak için: ‘’0’’ rakamını tuşlamanız yeterlidir.

BİMcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BİMcell müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firmanın tüm hizmetlerine ilişkin kurumsal destek alabilir, taleplerinizi iletebilir veya şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan tüm hizmetler için alternatif iletişim kanalları kullanılarak kesintisiz işlem yapılması mümkündür. Kullanıcıların bu hizmetlerden yararlanmaları ve işlemlerini kısa süre içinde gerçekleştirmeleri için doğrudan veya online iletişim kanallarını kullanması mümkündür.

  • BİMcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 4 551

BİMcell Müşteri Destek Merkezi

Tüketici bilgilendirme merkezi üzerinden firmanın tüm hizmetlerine ve iletişim kanallarına ilişkin hizmet detaylarını öğrenebilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz. Gelişmiş iletişim kanallarını rahatlıkla kullanarak TL yükleme, fatura ödeme, tarife değişiklikleri ve daha pek çok işlem online işlem rehberleri üzerinden ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla yapılabilir. Ödeme, abonelik, iptal veya diğer işlemler için takip edebileceğiniz iletişim yöntemleri ve adımlarını söz konusu rehbere göre takip ederek tamamlayabilirsiniz.

BİMcell Online İşlemler

BİMcell online işlemler servisine erişim sağlayarak tarifinize ve hattınıza ilişkin tüm işlemleri online olarak kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz. Online işlemler sayfasını kullanarak telefon numarası ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen ekran üzerinden birçok farklı işlemi aynı anda ve dakikalar içinde gerçekleştirebilir, tarife değişikliklerinden ödeme işlemlerine kadar pek çok farklı seçeneği tercih edebilirsiniz. Online işlemler bölümünden kullanıcıların erişim sağlayacakları tüm işlem modelleri için farklı hizmet türleri belirlenmiştir. Sadece BİMcell aboneleri tarafından kullanılabilecek online işlemler sayfası ile bakiye ve tarife öğrenme, değişiklik işlemleri, ödemeler ve diğer pek çok farklı işlem rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

BİMcell Şikayet Hattı

BİMcell tüketici şikayetleri sayfasını kullanarak mevcut tüm hizmetlere ilişkin şikayet bildirimlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Yine online işlemler sayfasına giriş yapmanız ve şikayet işlemlerinizi bu sayfa üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını da kullanarak rahatlıkla şikayet bildirimlerinizi çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemler sayfası üzerinden işlem gerçekleştirmek için BİMcell abonesi olmanız yeterlidir. Bunun yanı sıra doğrudan iletişim kanalları da şikayet hattı olarak tercih edilebilir.

BİMcell Tarife ve Paket Sorgulama

BİMcell abonelerinin tüm tarife ve paket sorgulama işlemleri için online işlemler sayfaları üzerinden talep oluşturmaları mümkündür. Benzer şekilde bakiye sorgulama ve tarife değişikliği işlemlerine ilişkin resmi web adresi üzerinde yer alan iletişim kanallarını ve yöntemlerini kullanmanız mümkündür. Abonelerin yapacakları her türlü işlem için birbirinden farklı iletişim kanallarını tercih etmeleri mümkündür. Bu nedenle en kısa sürede işlem gerçekleştirebilecekleri yöntemi belirlemeleri tavsiye edilir.

Scroll to Top