Boyner Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

boyner iletisim

Boyner ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunlarınız veya talepleriniz için firma ile görüşme sağlayabileceğiniz birçok farklı iletişim kanalı bulunmaktadır. Çağrı merkezi telefon numarasını arayarak iletişim kurma yöntemini tercih eden müşterileri için firma tarafından en hızlı iletişim desteği sunulur. Boyner iletişim telefon numarasını aradıktan sonra: 09.00 – 22.00 saatleri arasında doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. Çalışma saatleri arasında yapacağınız aramaların ardından herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür.

Boyner Müşteri İletişim Merkezi

Boyner online satış mağazası veya diğer mağazalardan yaptığınız alışverişlerde, ürün ve hizmetlere ilişkin karşılaştığınız tüm sorunların çözüme kavuşması için iletişim kanalları üzerinden destek alabilirsiniz. Online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak kısa süre için her konuda görüşlerinizi bildirebilir veya yine aktif iletişim kanalları ile şikayetlerinizi firmaya bildirebilirsiniz.

Boyner Müşteri İletişim Formu

Boyner online iletişim formunu kullanarak kişisel ve iletişim bilgilerinizi girdikten sonra her konuda mesajınızı firmaya iletmeniz mümkündür. İletişim bilgileriniz, kişisel bilgileriniz ve öneri, istek veya yorumlarınızı form üzerindeki alanlara girdikten sonra, ‘’Gönder’’ seçeneğini tıklayarak mesajınızı firmaya iletmeniz mümkündür. Kısa süre içinde iletişim formu üzerinde yer alan iletişim bilgilerinize göre tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bu sayede en kısa sürede sorunların çözümü için etkili bir yanıt alabilirsiniz.

Boyner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Boyner çağrı merkezi telefon numarasını arayarak firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm bildirimlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkündür. Türkiye genelinde yüzlerce mağaza ile hizmet veren ve online satış mağazası ile de ürün satışı gerçekleştiren firma, müşterilerinin karşılaşabileceği olası sorunlarının çözümü için doğrudan ve online iletişim kanalları üzerinden destek sunmaktadır. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak her konuda müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür.

  • Boyner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 29 67
  • Boyner Büyük Mağazacılık Merkez Ofisi: 0 212 335 75 00

Boyner İletişim E – Posta Adresi

info@boyner.com veya e-ticaret@boyner.com.tr kurumsal e – posta adreslerini kullanarak firma ile her konuda görüşme sağlayabilirsiniz. E – posta iletişim adreslerini kullanarak yapacağınız yazışmalarınız için online satış mağazası tarafından sunulan tüm ürün ve hizmet için ikinci e – ticaret posta adresini kullanmanız mümkündür.

Boyner Şikayet Hattı

Boyner ürün ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız tüm sorunları mevcut iletişim kanalları üzerinden iletmeniz mümkündür. Tüm iletişim kanalları ile kısa sürede sorunlarınız için etkili dönüşler alabilirsiniz. Şikayet bildirimi için özel bir hattı olmayan firma online iletişim formu ve çağrı merkezi üzerinden şikayetleri kabul etmektedir.

  • Boyner Şikayet Hattı: 444 29 67

Boyner Sosyal Medya Hesapları

Boyner kurumsal sosyal medya hesaplarını kullanarak güncel kampanya ve duyurularını takip edebileceğiniz gibi Boyner’in ürün ve hizmetlerine ilişkin geri bildirimlerinizi de sosyal medya hesapları üzerinden bildirmeniz mümkündür. Popüler tüm sosyal medya platformları üzerinden firma aktif olarak hizmet sunar. Boyner resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top