Ana sayfa Bankalar Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

0

DenizBank, 1997 senesinde bankacılık lisansı şeklinde Zorlu Holding bakımından Özelleştirme İdaresi’nden atın alınıp, yolculuğuna başlamış olan bir bankadır. 2006’nın Ekim ayında Avrupa’nın önde gelmiş olan finans gruplarından Dexia yapısına katılan Denizbank, 6 sene boyu Dexia ana hissedarlığı içerisinde faaliyetlerini sürdürdükten hemen sonra, 28 Eylül 2012 senesinde Rusya’nın en önemli bankası olan Sberbank’ta hizmet vermeye başlamıştır. 1 Temmuz 2012 senesi itibari ile ise Citi’nin Türkiye’de bulunan Bireysel Bankacılık Bölümü’ne, 600.000 kadar müşteri ve 1400’e yakın çalışanlarıyla devralmıştır.

Çağdaş Finans Hizmetlerinin Tümü Tek Çatı Altında

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu içerisinde DenizBank’ın yanında 5 yerli, 3 uluslararası finansal ortakla 6 yerli olmayan ortaklık ve Bahreyn’de Denizbank’ın bir şubesi bulunmakta. DenizKültür, Deniz GYO, DenizYatırım, DenizLeasing, DenizPortföy Yönetimi, Intertech, DenizFaktoring, eniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Bantaş ve Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret, D Açık Deniz Radyo-TV gurupları yerli; DenizBank AG, Eurodeniz, ve DenizBank Moscow ise uluslararası ortaklardır.

DenizBank’ın Dünyadaki Tanınmışlığı

Denizbank, dünya üzerindeki tanınmışlığını her geçen gün yaymakta olup, birçok iş yapmakta olan bir bankadır.

DenizBank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle DenizBank resmi müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 800 bu numara aranmalı. Ardından sırasıyla 2,1 ve 0 tuşları tuşlanarak DenizBank müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Bağlanma:
0850 222 0 800 -> 2-1-0

Arama Terimleri: denizbank müşteri hizmetlerine şimdi bağlanma, denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, denizbank müşteri hizmetlerine bağlanma, denizbank müşteri hizmetleri numarasına bağlanma, denizbank müşteri hizmetlerine bağlanmak, denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak, denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, denizbank müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here