Ana sayfa Bankalar Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Denizbank kurumsal iletişim kanallarını kullanarak online veya doğrudan firma yetkilileri ile görüşme sağlayarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Bankaların dijital dönüşüm politikaları kapsamında gelişen iletişim kanalları ile bireysel ya da kurumsal tüm müşteriler çok daha kısa süre içinde firma ile görüşme sağlayarak sorunların çözümü için etkili iletişim fırsatları ile tanışır. Denizbank telefon bankacılığı üzerinden doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkündür. İster sesli yanıt sistemi ile isterseniz de doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak çağrı merkezi ile hızlı yanıt alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Denizbank iletişim kanalları ile çok daha kısa sürede yanıt alabilirsiniz. 850 222 0 800 müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra müşteri temsilcisi ile görüşmek için:

 • T.C. kimlik numarası tuşlanır,
 • Bankamatik kartının son 4 hanesi tuşlanır,
 • ‘’5’’ – ‘’5’’ – ‘’0’’ sırasıyla tuşlanır.

Denizbank Müşteri İletişim Merkezi

Denizbank müşteri destek merkezi üzerinde yer alan tüm iletişim kanalları ile kısa sürede en etkili iletişim kanallarının neler olduğunu görebilir ve hızlı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal veya bireysel müşterilerin en kısa sürede işlem yapmaları için tercih edebilecekleri tüm güncel iletişim adresleri farklı avantajları bir arada sunar. Şikayet, talep veya önerilerinizi bu kanallar üzerinden rahatlıkla firmaya iletmeniz mümkündür.

Denizbank İletişim Formu

Müşteri bildirim formu üzerinden tüm müşterilerinin; şikayet, öneri, memnuniyet ve taleplerini online iletişim formu ile bankaya iletmesi mümkündür. Gelişen internet ve dijital altyapılar sayesinde bankalar müşteri desteği için doğrudan online çözüm önerilerin sağlamıştır. Denizbank iletişim formunu kullanarak her konuda bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin Denizbank’a sorunlarını iletmeniz mümkündür.

Denizbank İletişim E – Posta Adresi

Denizbank müşteri memnuniyeti formunu kullanarak doğrudan resmi yazışmalarınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi e – posta adreslerini kullanarak da kurumsal müşterilerin firma ile yazılı olarak görüşme sağlaması mümkündür. Denizbank e – posta adresi ile resmi yazışmalarınızı gerçekleştirerek kısa sürede sonuç alabilirsiniz. yatirimciiliskileri@denizbank.com adresini kullanarak veya Denizbank Müşteri Memnuniyeti Formu ile bireysel veya kurumsal müşterilerin işlem yapması mümkündür.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telefon bankacılığı ile herhangi bir kayıt veya başvuru yapmak zorunda kalmadan çağrı merkezi telefon numarası ile hızlı işlem yapabilirsiniz. Sesli yanıt sistemini kullanarak veya doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak en kısa sürede en etkili çözüm önerilerini almanız mümkündür. Tüm iletişim kanalları arasında en hızlı ve etkili iletişim kanalı olarak müşteri hizmetleri telefon numarası kullanılabilir.

 • Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 0 800

Denizbank Şikayet Hattı

Denizbank doğrudan şikayet hattı üzerinden müşteri taleplerini almaz. Bunun yerine kurumsal ya da bireysel müşterilerin tüm iletişim kanalları ile benzer işlemleri yerine getirmesini sağlar. Kısa süre içinde iletişime geçebileceğiniz yöntemler ile sorunların iletilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra doğrudan müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak da şikayet bildirimi yapabilirsiniz. Denizbank Önce Müşteri sayfası ile etkili iletişim kanalları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 • Denizbank Şikayet: 0 850 222 0 800

Denizbank Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya iletişim adreslerini kullanarak bankanın güncel kampanya ve duyurularında haberdar olabilir ve kısa süre içinde işlem gerçekleştirebilirsiniz. Gelişen internet ve teknolojik altyapılar sayesinde dijital dönüşüm odaklı hizmetler firmaların sosyal medya hesapları ile müşteri desteği sunmasını da sağlamıştır. Tüm popüler sosyal medya platformları üzerinden banka ile görüşme sağlanabilir. Denizbank resmi sosyal medya hesapları:

12 YORUMLAR

 1. Denizbank mobil işleminde 3 gündür havale sistemi kullanamıyorum Ayvalik subeye bildirim yaptım henüz bir çözüm gelmedi acilen sorunun çözülmesini rica ederim

 2. BU NASIL MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİR 30 DAKİKADIR BEKLİYORUM BAĞLANMAK İÇİN. BİR SORUN HALLETMEK İÇİN BİR GÜN UĞRAŞMAMIZMI GEREKİYOR.

 3. Kredim hakkında konuşmak istiyorum. Banka kartı yada kredi kartı no istiyor yoksa Tc numaramı istiyor veriyorum sonra tekrar 16 haneli banka kart numaramı istiyor veremeyince işlem yapmıyor. Olmayan kartın numarasını istiyor. Yok ondan yazamıyoruz yok anlamıyormusunuz. Müşteri temsilcisi kim ona nasıl ulaşılacak? Digital sisteminiz evet bir kolaylık ama yeterli hizmeti veremiyor. Bankanız adına üzücü bir durum. Hemde bu çağda. Mail adresimdeki i harfinide kabul etmiyor sistem oda çok komik. Diğer bankalarda yaşamadığınız bir durum.

 4. sabah 9 dan beri müşteri hizmetlerine baglanamadım 3 saattir ugraşıyorum bu mudur hizmet anlayışınız

 5. En rezil banka desem hiç yanlış olmaz arkadaş bu nasıl bir sistemdir saatlerdir değil dünden beri arıyorum müşteri hizmetlerine baglanilmiyor bee.

 6. Hiçbir sorunumu çözemedim saatlerce arayıp müşteri temsilcisine ulaşamadığım kişileri suistimal eden anlayışa sahip bir bankasınız Kurumsallık bu mu yazıklar olsun anlayışınıza

 7. bankaya gitmemiz için zorlanıyoruz resmen pandemi döneminde.bir şey sormak istiyorum sabah 9 dan beri 20 kez aradım ama müşteri temsilcine bağlanamadım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here