Digitürk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Televizyon başında keyifli vakit geçirebilmeniz için birbirinden zengin ve her türlü kullanıcıya hitap eden içerikleriyle öne çıkan Digitürk, kurulduğu günden bu yana geniş müşteri kitlesiyle en çok tercih edilen tv yayın hizmetlerinden biridir. BeIN Media Group kuruluşu olarak hizmet veren Digitürk, en iyi içeriği müşterilerine platform fark etmeksizin her ortamda aktarma misyonuyla hizmetlerine devam etmektedir. Daha iyi ve her zaman daha kaliteli yayıncılık anlayışını sunan Digitürk markasının müşteri hizmetlerine de anında ulaşmak mümkün olmaktadır. Satış öncesinde müşterilerine gösterdiği ilgi ve alakayı, satış sonrasında kurulum, teknik destek ve daha pek çok şekilde başarılı bir şekilde sunan Digitürk müşteri hizmetleri, bu alanda müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam etmektedir.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Destek Merkezi

Dijital televizyon yayıncılığı alanında Türkiye’nin ilk ve lider markası olarak adından sık sık söz ettirmeyi başaran Digitürk’ün kurumsal müşteri hizmetleri destek merkezine bağlanmak oldukça basittir. Telefonunuzdan Digitürk müşteri hizmetleri numarasını 7 gün 24 saat boyuca arayarak yetkili kişilerden ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alabilirsiniz:

  • Digitürk kurumsal müşteri hizmetleri numarası: 90 212 473 73 83

Digitürk Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Digitürk markasından aldığınız hizmetle ilgili, her türlü talep ve önerilerinizi, Digitürk iletişim formunu doldurarak online platform üzerinden Digitürk yetkililerine iletebilirsiniz. Formu oldurduktan sonra size yalnızca telefon aracılığıyla en kısa sürede ulaşılmasını istiyorsanız formun el alt kısmında yer alan kutucuğu doldurmanız yeterli olmaktadır:

Digitürk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Digitürk’ün içerikleri, hizmetleri, web sitesi ve bayilik hizmetleriyle ilgili her türlü görüş, soru ve memnuniyetinizi dile getirebileceğiniz Digitürk müşteri hizmetleri telefon numarasını 7/24 dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

  • Digitürk müşteri hizmetleri telefon numarası: +90 212 473 73 73

Digitürk Müşteri Hizmetleri Faks Numarası

Digitürk firmasından hızlı üyelik alabilmek veya üyelik iptali için Digitürk Faks numaralarını kullanarak hizmet alabilirsiniz. Geniş bir müşteri kitlesine ulaşan Digitürk müşteri hizmetlerinin faks numarası bilgileri şu şekildedir:

  • Digitürk faks no: +90 212 326 00 99
  • Digitürk üyelik iptal faks no: +90 212 473 99 99

Digitürk Müşteri Şikâyet Hattı

Benzersiz ve bir o kadar keyifli Digitürk içerikleriyle ilgili herhangi bir şikayet ya da itirazda bulunmak istediğinizde 7/24 hizmet veren Digitürk müşteri şikayet hattını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Digitürk tüketici şikayetleri resmi sayfası üzerinden online bir şekilde şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Digitürk müşteri hizmetlerine bağlı olarak hizmet veren online tüketici şikayetleri sayfasına giriş yapıp şikayetinizi hızlı bir şekilde iletebilmek için üye no, telefon, T.C. no veya e-posta bilgileri ile şifre bilgisini yazarak sisteme giriş yapmanız yeterlidir. Hem satış öncesinde hem de satış sonrasında müşteri memnuniyetine büyük önem veren Digitürk resmi tüketici şikayet sayfası şu adrestedir:

Digitürk Resmi Sosyal Medya Hesapları

Film, spor,dizi, çocuk, belgesel, müzik – yaşam ve kesintisiz yayın akışıyla televizyon dünyasını yeniden şekillendiren Digitürk markasının resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek hizmetlerle ilgili en yeni bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Sadece sosyal medya takipçilerine özel avantajlı Digitürk kampanyalarından yararlanabilmek için de bu hesapları takip etmeniz önerilmektedir. Üyelere özel kampanyalar hakkında en yeni haberlere ulaşmak ve aynı zamanda iletişimde kalmak için takip edebileceğiniz Digitürk resmi sosyal medya hesapları şunlardır:

Scroll to Top