Fibabanka Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

fibabanka cagri merkezi

Türkiye’nin en yenilikçi bankalarından Fibabanka, aktif iletişim kanalları ve alternatif iletişim yöntemleri ile bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm sorunlarınız için destek sağlıyor. Kurumsal hizmet anlayışı kapsamında müşterilerin hızlı ve kaliteli hizmet alması adına, Fibabanka kredi kartı işlemleri, kredi başvurusu, sorgulama ve diğer bankacılık işlemleri için online ve telefon bankacılığı üzerinden hızlı destek sağlıyor. Öte yandan birçok işlemi çağrı merkezi üzerinden telefon bankacılığı ile gerçekleştirmeniz de mümkündür. Fibabanka müşteri hizmetleri üzerinden kısa sürede işlem gerçekleştirmek için:

  • 444 88 88 veya 0850 222 77 77 çağrı merkezi aranır,
  • Sesli menü gelir gelmez ‘’7’’ tuşlanır,
  • Kısa süre içinde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanır.

Fibabanka Müşteri Yardım M erkezi

Fibabanka müşteri destek sayfası üzerinde yer alan iletişim kanallarından birini tercih ederek, Fibabanka tarafından sunulan bankacılık ürün ve hizmetlerine karşı en hızlı iletişim yönetimini belirleyebilirsiniz. Telefon, şube, internet ve mobil bankacılık üzerinden sağlanan birçok farklı yardım için:

Bağlantı adresi üzerinden banka iletişim sayfasına anında erişim sağlayabilirsiniz. Başvuru ve şikayet formaları, iletişim kanalları ve banka bilgilerine ilişkin tüm detayları söz konusu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Fibanka İletişim Formu

Fibabanka müşteri iletişim formlarına:

Bağlantı adresleri üzerinden hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Başvuru formalarını doldurduktan sonra ayrıca banka tarafından 4 farklı cevap kanalı sunulur. Örneğin; Fibabanka ticari kart başvurusu hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinize ilişkin iletişim formu üzerinden yazdığınız mesajınıza; e – mail, SMS, telefon veya posta yoluyla cevap almanız mümkündür. Formu doldururken ‘’Tercih Ettiğiniz Cevap Kanalı’’ seçeneklerinden birini işaretlemeniz yeterlidir.

Fibabanka İletişim E – Posta Adresi

Fibanbanka ile e – posta üzerinden iletişim kurmak isteyen müşterilerinin: info@fibabanka.com.tr adresi üzerinden sorunlarını bankaya iletmesi mümkündür. E – posta adresi üzerinden yapılan yazışmalarda dilekçe dili kullanmanız ve sorunlarınızı açık bir şekilde iletinizde belirtmeniz tavsiye edilmektedir.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fibabanka müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinde 7/24 bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda birçok farklı işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Birçok işlemi kısa süre içinde çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirerek banka şubesine gitmenize gerek kalmadan işlem yapılabilir.

  • Fibabanka Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 88 88 – 0850 222 77 77
  • Fibabanka Telefon Numarası: 0 212 381 82 82
  • Fibabanka Fax Numarası: 0 212 258 37 78

Fibabanka Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya üzerinden Fibabanka ile iletişime geçmek isteyen vatandaşların Fibabanka kredi oranları, kredi kartı işlemleri vb. tüm konularda hızlı yardım alması mümkündür. Dijital bankacılık hizmetlerinin son dönemde yayılmasının ardından gelişen sosyal medya yönetimi ile müşterileri için Fibabanka başta olmak üzere birçok banka tarafından resmi sosyal medya hesapları üzerinden hızlı ve kaliteli hizmet sağlanmaktadır.

Scroll to Top