Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ülkemizde bankacılık hizmetlerine olan ihtiyaç ekonomik gelişmeler ve ticari faaliyetler kapsamında değişimlere uğrayarak revize edilmekte ve modern bir hale gelmektedir. Bu kapsamda Finansbank da QNB Finansbank olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Finansbank’ın Tarihi

1987 yılında Ünlü İş Adamı Hüseyin Özyeğin tarafından kurulan banka, uzun yıllar bankacılık faaliyetlerinin en güvenilir şekilde yapılmasında öncülük etmiştir. Bankacılık ihtiyaçlarının karşılanmasında modern çözümler geliştirmesiyle sektörde kalıcı olmuştur.

2006 yılında Yunanistan sermayesine satılmıştır. 20166 yılında ise Katar Ulusal Bankası (QNB) tarafından satın alınmıştır. Genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. QNB Group üst kimliğiyle hizmet vermektedir.

Finansbank’ın Hizmetleri

ATM, internet şubesi ve mobil şube gibi güvenilir, kolay ulaşılan ve pratik olan hizmetler sunarak bankacılığın daha az masrafla interaktif olarak yapılmasında bilişim alt yapısı ile sektörde önemli bir noktada bulunmaktadır.

Güvenilir hizmet verme amacıyla geliştirdiği güvenlik tedbirlerinde mobil uyumlu, sesli imza uyumlu hizmetler de vermektedir. Müşterilerin kişisel bilgilerinin ve maddi varlıklarının korunmasında üstün ve üst düzey bir güvenlik hizmeti anlayışı bankanın kaliteli hizmet yüzünü ortaya koymaktadır.

Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Finsnsbank resmi müşteri hizmetleri numarası olan bu 0850 222 0 900 numara aranmalı. Ardından sırasıyla 1 ve 5 tuşlarını tuşladıktan sonra Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
0850 222 0 900 -> 1-5 

Arama Terimleri: finansbank müşteri hizmetleri hemen bağlanma, finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanmak, finansbank müşteri hizmetleri, finansbank müşteri hizmetleri numarasına bağlanma, finansbank müşteri hizmetleri bağlanmak, finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanmak, finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma, finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

Scroll to Top