Ana sayfa Bankalar Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

7
garanti bbva cagri merkezi
garanti bbva musteri hizmetleri

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Garanti BBVA, müşteri hizmetleri numarası ve online iletişim kanalları ile kaliteli ve hızlı hizmet sağlıyor. Garanti BBVA bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin ister Garanti BBVA ticari kart başvurusu ister kredi hizmetleri olsun fark etmeksizin tüm işlemler için çağrı merkezi üzerinden destek alabilir veya online iletişim kanalları üzerinden sorunların çözümü için hızlı destek alabilirsiniz. Garanti BBVA müşteri hizmetlerine direkt bağlanma işlemi için:

 • 444 0 333 çağrı merkezi aranır,
 • Sırasıyla; 1 – 3 – 5 numaraları tuşlanır.

Bu adımları takip ederek doğrudan Garanti BBVA müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilir ve karşılaştığını sorunlar, görüş ve talepleriniz için banka temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Destek Merkezi

Garanti BBVA bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığını sorunlar için bankanın belirlemiş olduğu iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Garanti BBVA müşteri yardım merkezi üzerinden; kredi kartı, kredi, bankacılık işlemleri ve diğer pek çok farklı hizmet için yardım alabilirsiniz.

Müşteri destek sayfası bağlantı adresleri üzerinden Garanti BBVA ile ilgili tüm sorunlarınız için yardım seçeneklerine hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Garanti BBVA İletişim Formları

İnternet bankacılığının ve kurumsal firmaların internet kullanıcılarına özel geliştirdiği online iletişim hizmetlerinin yaygınlaşmasının ardından tüm sorunlar internet üzerinden kısa sürede çözüme kavuşturulabilmektedir. İletişim formları sayfası üzerinden görüş, talep ve sorunlarını iletebileceğiniz gibi aynı zamanda, başvuru formaları ile birçok bankacılık hizmeti için başvurularınızı kısa sürede bankaya iletebilirsiniz. Örneğin; Garanti BBVA kredi kartı işlemleri veya farklı bir hizmete bağlı olarak ortaya çıkan sorunlar için:

Sayfaları üzerinden tüm sorunlarınızı bankaya iletebilirsiniz. Bunun dışında Garanti BBVA tarafından sunulan pek çok bankacılık ürün ve hizmetleri için başvuru, şikayet, talep ve diğer konularda iletişim formaları üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Garanti BBVA İletişim E – Posta Adresi

E – mail ile Garanti BBVA ile yazışma başlatmak isteyen vatandaşlar: garantibankasi@hs02.kep.tr kayıtlı elektronik posta adresi üzerinden işlem gerçekleştirebilir. Bunun yanı sırta Garanti BBVA iletişim sayfası üzerinden detaylı iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. E – posta üzerinden yapılan yazışmaların hukuki olarak bağlayıcı nitelikte olduğunu unutmayınız.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Numarası

Garanti BBVA müşteri hizmetleri numarası üzerinden hemen hemen birçok sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Garanti BBVA tüketici kredisi, kredi kartı işlemleri, kurumsal kredi detayları vb. daha birçok farklı işlem telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilir.

 • Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri: 444 0 333
 • Garanti BBVA WhatsApp Chatbot Telefon: 444 0 333
 • Garanti BBVA Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 318 18 18

Garanti BBVA Posta İletişim Adresi

Garanti BBVA ile normal posta yoluyla iletişime geçmek isteyen müşterileri: PK: 338 Avpim/İstanbul adresini kullanabilir. Banka ile posta yoluyla iletişime geçmeden önce mevcut hizmetlerin online veya telefon bankacılığı üzerinden sağlanıp sağlanmadığını kontrol etmeniz tavsiye edilir.

Garanti BBVA Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya ve internet kullanımının yaygınlaşmasının ardından bankalar dahil olmak üzere pek çok kurumsal firma tarafından sosyal medya hesapları daha aktif ve müşteri deneyimini gerçekleştirmek için kullanılmaya başlamıştır. Güncel olarak paylaşılan Garanti BBVA kredi oranları, yenilik duyuruları ve sosyal medya çözümleri ile Garanti BBVA’nın resmi sosyal medya hesapları ile iletişime geçebilirsiniz.

7 YORUMLAR

 1. Sözüm ona kefilsiz şubeye gitmeden kıredi alabilirsiniz birçok banka bu-nun reklamını yapıp duruyor ama malesef bomboş vaat ten başkada yok hayal kırıklığı😢🤔
  Ve sonrası
  🤭😋🤣

 2. 7034 numaralı Bonus mastercard kredi kartımın yıllık üyelik ücretinin iptalini istiyorum. 4822 sayılı kanun ile 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanunun sözleşmedeki haksız şartlar başlıklı 6. Maddesi gereğince bankanızın almakta olduğu üyelik ücreti herhangi bir hizmet karşılığı olmadığından haksızlık söz konusudur ve sözleşme şartı önceden hazırlanmıştır.

  T. C. Yasalarına göre yapılan bu ücretlendirme, 13. Hukuk dairesince verilen 2011/4736 esas 2011/11579 sayılı son karara göre söz konusu yıllık kart ücreti aidatının bk. 125. Madde ve HGK 2010/1-93-88 sayılı karar uyarınca geriye dönük kesilen kart aidatlarının da iadesinin de olacağına dair de kesin hükmü bulunmaktadır. İlgili hükme göre kredi kartlarından yıllık üyelik aidatı tahsil edilmesinin haksız şart niteliğinde olduğu ve geriye dönük olarak 10 yıl boyunca talep edilebileceği hükmü çerçevesinde bugüne kadar kesilen tüm yıllık kart ücretlerinin tarafıma iadesini istiyorum.

  Covid-19 salgını sebebiyle yaşanan bu Zorlu süreçte bir çok insan kredi kartlarının borçlarını dahi ödeyemez durumdayken bu şartlar altında müşterilerinizden sağlamaya çalıştığınız, normal zamanda bile haksız kazanç olduğu yasal olarak hükmedilmiş bir ücretin alınması etik değildir. En basitinden bu platformda bile aldığınız şikayet sayısının bankanızın prestijine ne derecede kötü etkide bulunacağı tarafınızdan bilinmelidir.

  Kredi kartıma yansıtılan tüm üyelik ücretlerinin en kısa zamanda iptal ve tarafıma iade edilmemesi halinde bütün yasal haklarımı kullanarak BBDK, Bankalar Birliği, CİMER ve Tüketici Hakem Heyeti’ne başvuracağım. İlgili süreçte katlanacağım bütün masrafın bankanız tarafından karşılanmak zorunda olacağını ve süreç sonunda da kredi kartımı kapatacağımı bildirmek isterim.

 3. Selam telefonla müşteri hizmetlerine ulasmak icin bu sistemi kim programladıysa bu sisteme hangi yekili vekil onay verip bu uygulamaya geciren kim varsa hepsinin,,……………

  ………..?

 4. Ben böyle işin içine kimse yok karşımda muhatap müşteri hizmetleri otomatikman ayni şeyleri söylüyor lütfen bana dönüş yapin

 5. Ya arkadas nasıl bi banka 3_5 gün dediniz 10 gün oldu kredi kartım onay ı neden olumlu yada olumsuz dönmüyor bi numara müşteri hizmetlerine ulaşama 3 gündür ulaşamadım nasıl bi bankacılık anlayışı sizi sectigim için pişmanım

 6. MUSTERI HIZMETLERI NE DIREKT BAGLANMAK ISTIYORUM BUNU NEDEN ZORLASTIRDINIZ TAM BIR FIYASKO VE TAM BIR REZILLIK GARANTI BANKASI SANA HIC MI HIC YAKISMIYOR SIZINLE CALISTIGIM ICIN PISMANIM

 7. Direkt müşteri temsilcisi ne bağlanmak mümkün değil operatörler aktarıyor bağlanıyor ama ortada sesli görüşmek imkansız size puanı eksi 0 altı 0 bu yakışır size

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here