Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

garanti bbva cagri merkezi

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Garanti BBVA, müşteri hizmetleri numarası ve online iletişim kanalları ile kaliteli ve hızlı hizmet sağlıyor. Garanti BBVA bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin ister Garanti BBVA ticari kart başvurusu ister kredi hizmetleri olsun fark etmeksizin tüm işlemler için çağrı merkezi üzerinden destek alabilir veya online iletişim kanalları üzerinden sorunların çözümü için hızlı destek alabilirsiniz. Garanti BBVA müşteri hizmetlerine direkt bağlanma işlemi için:

  • 444 0 333 çağrı merkezi aranır,
  • Sırasıyla; 1 – 3 – 5 numaraları tuşlanır.

Bu adımları takip ederek doğrudan Garanti BBVA müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilir ve karşılaştığını sorunlar, görüş ve talepleriniz için banka temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Destek Merkezi

Garanti BBVA bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığını sorunlar için bankanın belirlemiş olduğu iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Garanti BBVA müşteri yardım merkezi üzerinden; kredi kartı, kredi, bankacılık işlemleri ve diğer pek çok farklı hizmet için yardım alabilirsiniz.

Müşteri destek sayfası bağlantı adresleri üzerinden Garanti BBVA ile ilgili tüm sorunlarınız için yardım seçeneklerine hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Garanti BBVA İletişim Formları

İnternet bankacılığının ve kurumsal firmaların internet kullanıcılarına özel geliştirdiği online iletişim hizmetlerinin yaygınlaşmasının ardından tüm sorunlar internet üzerinden kısa sürede çözüme kavuşturulabilmektedir. İletişim formları sayfası üzerinden görüş, talep ve sorunlarını iletebileceğiniz gibi aynı zamanda, başvuru formaları ile birçok bankacılık hizmeti için başvurularınızı kısa sürede bankaya iletebilirsiniz. Örneğin; Garanti BBVA kredi kartı işlemleri veya farklı bir hizmete bağlı olarak ortaya çıkan sorunlar için:

Sayfaları üzerinden tüm sorunlarınızı bankaya iletebilirsiniz. Bunun dışında Garanti BBVA tarafından sunulan pek çok bankacılık ürün ve hizmetleri için başvuru, şikayet, talep ve diğer konularda iletişim formaları üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Garanti BBVA İletişim E – Posta Adresi

E – mail ile Garanti BBVA ile yazışma başlatmak isteyen vatandaşlar: garantibankasi@hs02.kep.tr kayıtlı elektronik posta adresi üzerinden işlem gerçekleştirebilir. Bunun yanı sırta Garanti BBVA iletişim sayfası üzerinden detaylı iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. E – posta üzerinden yapılan yazışmaların hukuki olarak bağlayıcı nitelikte olduğunu unutmayınız.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Numarası

Garanti BBVA müşteri hizmetleri numarası üzerinden hemen hemen birçok sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Garanti BBVA tüketici kredisi, kredi kartı işlemleri, kurumsal kredi detayları vb. daha birçok farklı işlem telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilir.

  • Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri: 444 0 333
  • Garanti BBVA WhatsApp Chatbot Telefon: 444 0 333
  • Garanti BBVA Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 318 18 18

Garanti BBVA Posta İletişim Adresi

Garanti BBVA ile normal posta yoluyla iletişime geçmek isteyen müşterileri: PK: 338 Avpim/İstanbul adresini kullanabilir. Banka ile posta yoluyla iletişime geçmeden önce mevcut hizmetlerin online veya telefon bankacılığı üzerinden sağlanıp sağlanmadığını kontrol etmeniz tavsiye edilir.

Garanti BBVA Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya ve internet kullanımının yaygınlaşmasının ardından bankalar dahil olmak üzere pek çok kurumsal firma tarafından sosyal medya hesapları daha aktif ve müşteri deneyimini gerçekleştirmek için kullanılmaya başlamıştır. Güncel olarak paylaşılan Garanti BBVA kredi oranları, yenilik duyuruları ve sosyal medya çözümleri ile Garanti BBVA’nın resmi sosyal medya hesapları ile iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top