Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

hepsiburada musteri hizmetleri

Türkiye’nin önde gelen e – ticaret platformlarından HepsiBurada tarafından bireysel ve kurumsal tüm müşterileri kaliteli ve kesintisiz iletişim hizmeti sunulur. Ürün alışverişlerinize ilişkin tüm konularda destek alabileceğiniz HepsiBurada iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede hizmet almak için firmanın kurumsal çağrı merkezi telefon numarasını kullanabilirsiniz. 0 850 252 40 00 çağrı merkezine bağlanarak anında müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile direkt görüşmek için 08.00 – 24.00 saatleri arasında işlem yapmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri üzerinden temsilci ile doğrudan görüşmeniz mümkündür.

HepsiBurada Müşteri Destek Merkezi

HepsiBurada müşteri destek merkezi üzerinden firmanın tüm kurumsal iletişim kanalları hakkında bilgi sahibi olabilir ve en hızlı iletişim kanallarını görüntüleyebilirsiniz. Müşterilerinin en kısa sürede yaşadığı sorunlara çözüm sunan firma tarafından online ve doğrudan iletişim kanalları üzerinden kesintisiz hizmet verilir. Buna göre HepsiBurada firması ile sorunlarını paylaşmak ve yaşadığı tüm sıkıntılar için etkili çözüm önerileri almak isteyen kullanıcıların mevcut müşteri destek merkezine erişim sağlaması gerekir. Aynı zamanda her türlü görüş, istek ve şikayetlerinizi de mevcut iletişim kanalları üzerinden firmaya iletebilirsiniz.

HepsiBurada Online İletişim Formu

HepsiBurada ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığını sorunları iletişim formu üzerinden firmaya bildirmenizin ardından kısa süre içinde destek ekibi tarafından söz konusu sorunun çözümü için tarafınıza dönüş yapılacaktır. Üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından online iletişim kanallarına çok daha etkili bir şekilde erişim sağlayabilir ve kısa sürede sorunlarınızın çözümü için destek alabilirsiniz. İletişim formlarına ve tüm sorunlarınız için alternatif iletişim – yardım seçeneklerine:

Sayfası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

HepsiBurada İletişim E – Posta Adresi

bilgi@hepsiburada.com adresi üzerinden firma ile elektronik posta adresi üzerinden resmi yazışmalarınızı yapabilir ve sorun veya istek bildirimlerinizi kısa sürede iletebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal tüm hizmet sorunları için mevcut iletişim e – posta adreslerini kullanmanız mümkündür. Online iletişim kanallarının yanı sıra doğrudan iletişim adresleriyle müşteri temsilcisi ile görüşebilir veya diğer sorunlarınızı daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağınız iletişim seçeneklerinin tamamına erişim sağlayabilirsiniz. E – posta üzerinden yapacağınız sorun bildirimleri içi iletinizde resmi ve açık bir dil kullanmakla beraber, iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayınız. E – posta adresi üzerinden tüm sorunlarınızı ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

HepsiBurada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden firma yetkilileri ile doğrudan iletişim kurarak ürün ve hizmet sorunları için en kısa sürede canlı destek alabilirsiniz. Diğer destek hatlarına göre çok daha kısa sürede işlemlerin tamamlanmasını sağlayan bu yöntem ile doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak için ilgili telefon numarasını mesai saatleri içinde aramanız yeterlidir. 7/24 hizmet almak için firmanın online iletişim adreslerini de kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden verilen hizmetler mesai saatleri için müşterilere destek sunar.

  • HepsiBurada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 252 40 00

HepsiBurada Resmi Sosyal Medya Hesapları

Dijital dönüşüm politikaları kapsamında kurumsal firmaların sosyal medya hesapları üzerinden müşterilerine destek sunmaya başlamalarının ardından tüm kullanıcılar çok daha kısa süre içinde yardım almaya başlamıştır. Öte yandan sitenin resmi sosyal medya hesapları üzerinden güncel kampanya ve duyuruları da takip ederek tüm avantajlardan ilk anda haberdar olabilirsiniz. HepsiBurada ile iletişime geçmeden önce firmanın alternatif iletişim kanallarını ve adreslerini incelemeniz önerilir. HepsiBurada resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top