İgdaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

igdas iletisim

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş. (İGDAŞ) çağrı merkezi üzerinden müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinin sağlanması için kesintisiz olarak canlı destek sunulur. Çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak doğrudan firma yetkilisi ile görüşme sağlayarak en kısa sürede sorunların çözümü için etkili yanıtlar alabilirsiniz. Bunun yanı sıra gelişmiş online iletişim kanallarını kullanarak da talep, şikayet veya önerilerinizi firmaya kısa yoldan iletmek mümkündür. İstanbul içinde veya dışından arayanlar için belirlenen farklı müşteri hizmetleri telefon numaralarını kullanmanız gerekmektedir. İGDAŞ iletişim merkezine 153 (İstanbul içi) telefon numarası ile anında ulaşabilirsiniz.

İGDAŞ Destek Merkezi

İGDAŞ müşteri hizmetleri destek merkezi üzerinden en etkili iletişim kanallarının neler olduğunu görüntüleyerek anında işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. İstanbul içinde ikamet eden ve İGDAŞ hizmetlerinden yararlanan tüm vatandaşların söz konusu iletişim kanallarını kullanarak en kısa sürede karşılaştıkları sorunların çözümü için destek alması mümkündür. Bunun yanı sora web arayüzü ile firmanın online işlem kanallarını kullanarak hızlı çözüm önerileri alabilir ve birçok işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İGDAŞ Müşteri Talep Formu

Bireysel veya kurumsal İGDAŞ müşterilerinin aldıkları hizmetlere ilişkin her konuda işlem yapması için müşteri talep formu adresi üzerinden iletişim kanallarını görüntülemeleri mümkündür. Bunun dışında bireysel ve kurumsal müşterilerin E – Dilekçe Müşteri Talep Formu ile işlem yapması mümkündür. Talep formu oluşturmadan firmanın iletişim kanalları ile işlem yapmanız mümkün değildir. Bu nedenle tüm iletişim kanalları üzerinden şikayet veya taleplerinizi bu adresler ile gerçekleştirmeniz gerekecektir.

İGDAŞ Online İşlemler Merkezi

İGDAŞ online işlemler merkezi üzerinden fatura sorgulama, şube işlem randevusu ve daha pek çok farklı hizmet için hızlı işlem gerçekleştirilmesi mümkündür. Kurumsal veya bireysel tüm müşteriler söz konusu online işlem servislerini rahatlıkla kullanarak kısa sürede işlem yapabilir. Doğrudan veya online iletişim kanallarını kullanarak 7/24 kesintisiz olarak hizmet alabilir ve sorunlarınızın çözümü için etkili çözüm önerilerini elde edebilirsiniz. Birçok işlemi kısa sürede gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz online işlemler merkezine web veya mobil arayüzü ile erişim sağlayabilirsiniz.

İGDAŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İGDAŞ ile görüşme sağlamak için müşteri hizmetleri telefon numaralarından herhangi birini kullanarak kısa sürede işlem yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve mağduriyetlerin giderilmesi açısından 7 gün 24 saat tüm destek telefon numaraları ile hizmet sunulur.

  • İGDAŞ Çağrı Merkezi: 153 (İstanbul İçi)
  • İGDAŞ Çağrı Merkezi: 0 212 153 00 00 (İstanbul Dışı)
  • İGDAŞ Doğalgaz Acil: 187

İGDAŞ Şikayet Hattı

İGDAŞ bireysel veya kurumsal hizmetlerinin tamamı için yaşadığını sorunların çözümü için şikayet hatlarını kullanarak en kısa sürede çözüm elde edebilirsiniz. Tüm şikayetlerinizi kurumsal müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. İGDAŞ ile ilgili sorunların çözümü için tüm şikayetlerinizi mevcut iletişim kanalları ile firmaya iletmeniz mümkündür.

İGDAŞ Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesaplarını kullanarak İGDAŞ ile görüşme sağlayabilir ve güncel duyuruları anında takip edebilirsiniz. Son dönemde yaygınlaşan sosyal medya platformları ile kurumsal ve resmi pek çok kurum bu adresler üzerinden müşteri hizmetleri destekleri de sunmaya başlamıştır. Söz konusu resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak anında sorunların firma yetkililerine iletilmesini en kısa yoldan sağlayabilirsiniz. İGDAŞ kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top