İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Cumhuriyetin ilk bankası olan Türkiye İş Bankası, yeni kurulan genç bir cumhuriyetin ekonomik ve sosyal sorunlarına çözüm getirecek en önemli girişimlerden biri olmuştur. Mustafa Kemal Atatürk ile Celal Bayar, ülkede ithalat ve ihracatın yabancı ülkeler tarafından yapılması yerine bu çalışmaların bir Türk şirketi tarafından yürütülmesi ve birikimlerin değerlendirilmesi için milli bir kuruluş fikrine varırlar. Böylece Türkiye’nin ilk milli bankası olan bu banka, ’her şeyi Türk olacak’ felsefesi ile Türkiye İş Bankası ismini aldı.

Munzam Sandığı İle Halka Açık

Kuruluşundan bu yana halka açık bir işleyişle ilerleyen Türkiye İş Bankası, çalışanlarının ve emeklilerinin %40,13’üne ortak olması esasına dayanan, Munzam Sandığı adındaki ortaklık yapısına sahiptir. Bankanın diğer ortaklık payları, Atatürk’ün hisselerinden oluşan %28.09’luk oran ve halka açık olan %31.78 oranındaki paylardan oluşur.

Ekonomik Sosyal Sorumluluk Projeleri

Türkiye İş Bankası, ekonomik kalkınma çalışmalarının yanı sıra sosyal sorumluluk alanındaki çalışmaları ile de öncü bir bankadır. Eğitim, kültür, sanat ve çevre alanlarındaki faaliyetleri ile halkın güncel ihtiyaçlarını karşılayacak, bilinç kazandırmayı hedefleyen çalışmaları ile Küresel İlkeler Sözleşmesi ile Etik ve İtibar Derneği Üyelik Beyannamesi’ni imzalamıştır.

İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle İş bankası resmi müşteri hizmetleri numarası olan bu 444 02 02 numara aranmalı. Ardından telesekreter konuşmaya başlayınca 0 tuşu tuşlanarak İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
444 02 02 -> 0

Arama Terimleri: iş bankası müşteri hizmetleri şimdi bağlanma, iş bankası müşteri hizmetleri hemen direk bağlanma, iş bankası müşteri hizmetleri, iş bankası müşteri hizmetleri numarasına bağlanma, iş bankası müşteri hizmetleri bağlanmak, iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanmak, iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma, iş bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

Scroll to Top