Ana sayfa Bankalar İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

7

Cumhuriyetin ilk bankası olan Türkiye İş Bankası, yeni kurulan genç bir cumhuriyetin ekonomik ve sosyal sorunlarına çözüm getirecek en önemli girişimlerden biri olmuştur. Mustafa Kemal Atatürk ile Celal Bayar, ülkede ithalat ve ihracatın yabancı ülkeler tarafından yapılması yerine bu çalışmaların bir Türk şirketi tarafından yürütülmesi ve birikimlerin değerlendirilmesi için milli bir kuruluş fikrine varırlar. Böylece Türkiye’nin ilk milli bankası olan bu banka, ’her şeyi Türk olacak’ felsefesi ile Türkiye İş Bankası ismini aldı.

Munzam Sandığı İle Halka Açık

Kuruluşundan bu yana halka açık bir işleyişle ilerleyen Türkiye İş Bankası, çalışanlarının ve emeklilerinin %40,13’üne ortak olması esasına dayanan, Munzam Sandığı adındaki ortaklık yapısına sahiptir. Bankanın diğer ortaklık payları, Atatürk’ün hisselerinden oluşan %28.09’luk oran ve halka açık olan %31.78 oranındaki paylardan oluşur.

Ekonomik Sosyal Sorumluluk Projeleri

Türkiye İş Bankası, ekonomik kalkınma çalışmalarının yanı sıra sosyal sorumluluk alanındaki çalışmaları ile de öncü bir bankadır. Eğitim, kültür, sanat ve çevre alanlarındaki faaliyetleri ile halkın güncel ihtiyaçlarını karşılayacak, bilinç kazandırmayı hedefleyen çalışmaları ile Küresel İlkeler Sözleşmesi ile Etik ve İtibar Derneği Üyelik Beyannamesi’ni imzalamıştır.

İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle İş bankası resmi müşteri hizmetleri numarası olan bu 444 02 02 numara aranmalı. Ardından telesekreter konuşmaya başlayınca 0 tuşu tuşlanarak İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
444 02 02 -> 0

Arama Terimleri: iş bankası müşteri hizmetleri şimdi bağlanma, iş bankası müşteri hizmetleri hemen direk bağlanma, iş bankası müşteri hizmetleri, iş bankası müşteri hizmetleri numarasına bağlanma, iş bankası müşteri hizmetleri bağlanmak, iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanmak, iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma, iş bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

7 YORUMLAR

 1. 13 mart 2020 tarihinde Is Bankası Datça şubesine başvurarak sonu 3597 ile biten Maxımıles kredi kartımın iptalini istedim. Görevli bana bir belge imzaladıktan sonra “sizi Is Bankası Genel Merkezden arayacaklar” dedi. Fakat şu ana kadar aranmadım. Gereği bilginize.

 2. Hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine dahi bağlanamadığınız bir bankadan ne beklersiniz ki

 3. Sayın İş Bankası Mensupları
  Arkadaşlar, bir sorun oldu mu hiç şüphe yok, 3-4 kere yazmak zorunda kalıyoruz. İşler aksıyor. Zaman kaybettiriyor. Sinirler bozuluyor.
  Özür dilerim, ama belirtmek zorundayım: Siz ya yazılanı okumuyorsunuz, ya da okuduğunuzu anlamıyorsunuz.
  Öncelikle sizden ricam, bir sorunum olduğunda defalarca yazmak zorunda kalmayacağım bir adres verin lütfen. Sinirlerimiz bozulmasın.
  Ayrıca sorunu tekrar belirteyim, gerekli yere siz iletin lütfen daha fazla vakit kaybetmeyelim.
  Kredi kartım Nisan ayında bitiyordu. 10 Mart’ta bir mesaj aldım, kartım ev adresine gönderilmek üzere kuryeye verilmiş.
  Yurtdışında olduğum için ve virüs nedeniyle daha uzun zaman Yurtdışında kalacağım için, 18 martta, kartımın Yurtdışında bulunduğum şehirdeki İş bankası adreslerine veya ikamet ettiğim adresime gönderilip gönderilemeyeceğini sordum.
  ISBN767522350-7921968 Referans numarasıyla 25 martta gelen cevapta, konuyla ilgilenildiği, kartın yurtdışındaki adresi gönderilmek üzere Datça şubesine iletildiği, şubenin benimle iletişime geçeceği belirtiliyordu.
  Bir süre cevap gelmeyince, 28 martta tekrar durumu belirten bir hatırlatma yaptım. “Datça şubesiyle ben iletişime geçeyim” diye rica ettim. Zira birilerine aktarıldı mı sorunun ne hale geleceğini geçmiş tecrübelerden biliyordum. Bu kez vakit kaybetmemek için ikamet ettiğim adresi de yazdım.
  3 Nisan’da ISBN767522350-8010110 referans numarasıyla gelen cevapta, Kartın yurtdışındaki banka şubesine gönderilebileceği, konunun tekrar Datça şubesine tekrar iletildiği ve şubenin benimle iletişime geçeceği belirtiliyordu.
  Bugün 14 Nisan, T.iş Bankasından bir mektup Aldım. Şaka gibi. Benim taleb,imden hiç söz etmediği gibi 10 martta yazdığı mektubun aynısını yazıyor. “kartınız ev adresinize gönderilmek üzere kuryeye verilmiştir.” Şaka gibi.
  Ama şaka değil. Türkiye İş Bankası burası.

 4. Bende sizden maaş aliyorum 2200 tl kredi başvurusu yaptim reddetiniz bende sizi reddecegim maaşimi vakif banka tasiyacagim ben başka yerdende maaş aliyorum sizden alacagim maas mayista 3700 tl olacan ama kredi basvurusunu reddediyorsunuz bende sizi reddedecegim

 5. müşteri hizmetlerine bir türlü baglanamiyorum karşimda tele sekreter o numara ya bas bu numara bas diye yönlemdiryor 23 dk bekledim bir türlü bağlanamadım bankanız bu mesajları okuyorsa ve bana geri dönüş yaparsa memnun olurum

 6. güya ülkenin en iyi bankası az önce internet işlemi hakkında konuştum sms ile onay kodu olmadan bir alışveriş sitesi doğrudan çekim yaptı dedim sms onayı olmadan yapılmasını istemiyorum dedim öyle bir uygulamamız yok dedi demek istiyor ki isteyen istediği gibi KOCA İŞ BANKASINDAN BİR MÜŞTERİNİN KREDİ KARTI İNTERNET İŞLEMLERİNE AÇIKSA İSTEDİĞİ GİBİ ÇEKİM YAPABİLİR BİZ HERHANGİ BİR ONAY KODU VESAİRE SORMAYIZ HOPPA

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here