Kuryenet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

kuryenet iletisim

Kuryenet müşteri iletişim merkezi üzerinde yer alan kurumsal iletişim numarasını arayarak doğrudan firma temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Kuryenet çağrı merkezi iletişim numarasını aradıktan sonra uzun süre beklemenize gerek kalmadan doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak işlem gerçekleştirilebilir. Kuryenet iletişim kanallarını kullanarak ister online isterseniz de çağrı merkezi ile görüşme sağlamanız mümkündür. 460 acente ile Türkiye’nin her yerinde dağıtım hizmetleri veren firma ayrıca barkod ile gönderi takibi geliştiren ilk yerli firma olma özelliğini de taşımaktadır. Online veya doğrudan iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Kuryenet İletişim Merkezi

Kuryenet müşteri iletişim merkezi üzerinde yer alan iletişim kanalları ile online veya dorudan yöntemler ile firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Kısa sürede sorunlarınızı bildirmek ve gönderi takibi yapmak için online iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Firmanın gelişmiş iletişim kanalları ile işlem yapmadan önce en hızlı yanıt alabileceğiniz sistemi incelemeniz tavsiye edilir.

Kuryenet Online İletişim Formları

Kuryenet tüm bireysel ve kurumsal müşterileri için Şikayet, Teşekkür, Öneri, Satış ve Pazarlama ile Acentelik formları üzerinden hizmet sunar. Tüm bu formları kullanım alanlarına göre online olarak doldurduktan sonra mesaj türüne göre firma ile anında iletişim kurabilirsiniz. Online iletişim formları firmalara geri bildirim vermenin en etkili ve hızlı yolları arasında yer alır.

Kuryenet İletişim E – Posta Adresi

info@kuryenet.com.tr adresi üzerinden elektronik posta adresiyle resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. İletinizi ve iletişim bilgilerinizi açık bir şekilde mesajınıza ekleyerek e – posta bildiriminde bulunabilir her konuda yazışmalarınız kurumsal e – posta adresi üzerinden yaparak kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Diğer online iletişim kanalları ile çok daha kısa sürede sonuca ulaşmanız da mümkündür.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuryenet çağrı merkezine bağlanarak kısa süre içinde her konuda destek alabilir ve hizmet aksaklıklarına ilişkin konularda şikayet bildirimlerinizi firma yetkililerine iletebilirsiniz. Online iletişim kanalları ile çok daha hızlı hizmet sağlamayı başaran firma aynı zamanda müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden işlem yapılmasını sağlamıştır. Çağrı merkezi, e – posta, ve online iletişim formu üzerinden tüm sorunlarınızı ve geri bildirimlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93

Kuryenet Gönderi Takip

Kuryenet sipariş takip işlemleri bireysel ve kurumsal takip olmak üzere iki farklı seçenek ile gerçekleştirilebilir. Online hizmetler arasında önemli bir unsur olan gönderi takip hizmeti firmanın tarafınıza ulaştıracağı veya firma aracılığıyla yaptığınız gönderi işlemlerinin takibini mümkün kılar.

Kuryenet Şikayet Hattı

Kuryenet hizmetlerine ilişkin tüm şikayetlerinizi: 444 93 93 numaralı çağrı merkezi üzerinden yapabileceğiniz gibi doğrudan şikayet formunu doldurarak veya diğer iletişim kanallarını kullanarak da yapabilirsiniz.

Kuryenet Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kuryenet sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel hizmet, kampanya ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden ayrıca iletişim hizmetleri de alarak olası sorun ve geri bildirimleriniz için sosyal medya üzerinden iletişime geçmeniz mümkündür. Online hizmet politikaları gereği birçok farklı konuda sorunlarınız için firmanın kurumsal iletişim kanallarını kullanmanız çok daha kısa sürede yanıt almanızı sağlayacağı için diğer iletişim kanallarının kullanılması tavsiye edilir. Kuryenet kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top