Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ülkemizde bankacılık faaliyetleri hızla gelişmeye devam ederken katılım bankacılığı sisteminin de revaçta olmasıyla yakın dönemde birçok katılım bankası açılmıştır. Bunlardan biri de Kuveyt Türk Bankası olarak bilinmektedir.

Kuveyt Türk Bankası Ne Zaman Kuruldu?

Kuveyt Türk, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın izniyle 1989 yılında Kuveyt Türk Evkaf Finans Kurumu A.Ş. adıyla hizmet vermeye başlamıştır. Kurumsal olarak katılım bankacılığı alanında özgün projeler üreterek öncü olmaya çalışmıştır.

2006 yılında Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. olarak hizmet vermeye başlamıştır. Revize olan kurumsal yapısı ile müşterilerinin katılım hesaplarının işletilmesinde güvenilir olma durumunu korumaktadır. İslam bankacılığı bakımından fetva kurullarının olur izni ile temkinli davranmaktadır.

Güven Öncelikli Bankacılık

Kuveyt Finans Kurumu, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Kuveyt Devlet Sosyal Güvenlik Kurumu, İslam Kalkınma Bankası ortaklık yapısıyla sağlam bankacılık sloganıyla hizmet vermektedir. Halka arz edilen hisse payları da piyasada güven odaklı çalıştığını göstermektedir.

İnternet şube, mobil şube ve ATM hizmetleriyle müşterilerinin güvenliğini üst düzeyde sağlamakta ve mobil uygulama ve bilgilendirme sistemleriyle para transferlerini kontrol ederek sürdürmektedir.

Kuveyt Türk Bankası Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Kuveyt Türk Bankası resmi müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir. 444 0 123 bu numarayı arayınız. Ardından 2 ve 0 tuşları tuşlanarak Kuveyt Türk Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
444 0 123 -> 2-0

Arama Terimleri: kuveyt türk müşteri hizmetlerine hemen bağlanma, kuveyt türk müşteri hizmetlerine direk bağlanma, kuveyt türk müşteri hizmetleri bağlanma, kuveyt türk müşteri hizmetleri numarası, kuveyt türk müşteri hizmetlerine şimdi bağlanma, kuveyt türk müşteri hizmetlerine direk bağlanmak, kuveyt türk müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

Scroll to Top