Migros Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

migros numarası

Migros çağrı merkezini aradıktan hemen sonra, ‘’3’’ rakamını tuşlayarak anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilir. Müşterilerinin en kısa sürede yaşadıkları tüm sorunlar için etkili çözüm önerileri almalarını sağlamayı hedefleyen firma, birçok farklı iletişim kanalı üzerinden faaliyet göstermektedir. Online iletişim kanalları üzerinden veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Migros iletişim sayfası üzerinde yer alan iletişim kanalarını inceleyerek en etkili iletişim yöntemini bulabilir ve işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

MİGROS İletişim Merkezi

Migros iletişim merkezini kullanarak firma ile görüşme sağlayabileceğiniz tüm alternatif işlem kanallarını görüntülemeniz mümkündür. Kısa süre içinde en etkili iletişim kanalını kullanarak firmaya sorunlarınızı iletmeniz ve etkili çözüm önerileri almanız mümkündür. Migros destek sayfası üzerinde yer alan ‘’İletişim’’ ve ‘’Müşteri Hizmetleri’’ seçeneklerini kullanarak firmanın açık adresinden müşteri hizmetleri telefon numarasına, WhatsApp hattından e – posta adresine kadar tüm iletişim yöntemleri görüntülenebilir.

MİGROS Müşteri İletişim Formu

Migros iletişim formunu üzerinden her türlü sorunlarınızı firmaya yazılı olarak iletebilir ve kısa süre içinde sorunlarınız hakkında geri dönüş alabilirsiniz. Online iletişim kanalları arasında en etkili ve hızlı sonuç veren yöntemler arasında iletişim formu yer almaktadır. İletişim formu üzerinde yer alan kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri alanlarını doldurduktan sonra istediğiniz gibi sorunlarınızı açıklama kısmında belirterek işlem yapabilirsiniz.

MİGROS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Migros müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra firma yetkilisi ile dakikalar içinde canlı görüşme sağlayabilirsiniz. Doğrudan iletişim kanalları arasında en etkili olanı çağrı merkezini aramaktadır. Firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız herhangi bir sorunun çözümü için ilgili telefon numarasını aradıktan sonra sesli yanıt sayfasından veya müşteri temsilcisi ile görüşerek sorunun çözümünü sağlamanız mümkündür.

  • Migros Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 10 44
  • Migros WhatsApp İletişim Hattı: 0530 300 1 300
  • Migros Genel Müdürlük Numarası: 0 216 579 30 00
  • Migros Faks Numarası: 0 216 579 35 00

MİGROS E – Posta Adresi

iletisim@migros.com.tr e – posta adresini kullanarak firma ile e – mail üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz. Her konuda resmi yazışmalarınızı e – posta adresi üzerinden ileterek işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Elektronik posta adresi üzerinden resmi yazışmalarınızı yaparak en kısa sürede sorunlarınızı firma ile paylaşmanız mümkündür. E – posta ile iletişim sırasında şikayetlerinizin veya taleplerinizin resmi ve açık bir dil ile yazılması çok daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

MİGROS Şikayet Hattı

Migros ürün ve hizmetlerine ilişkin şikayetlerinizi iletişim formu üzerinden veya firmanın diğer iletişim kanallarını kullanarak iletebilirsiniz.

Migros Sipariş Takip

Migros sanal market üzerinden verdiğiniz siparişlerinizi online takip sayfası üzerinden takip edebilir ve sipariş durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşlem rehberi sayfası üzerinden sipariş işlemlerine ve teslimata ilişkin detaylar belirlenmiştir.

MİGROS Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Migros sosyal medya hesapları üzerinden firmanın güncel kampanya ve duyurularını takip edebilir ve aynı zamanda etkileşime geçerek kısa sürede sorunlarınızın bildirimini yine sosyal medya üzerinden yapabilirsiniz. Yaygın olarak kullanılan tüm sosyal ağlarda firmanın resmi hesapları üzerinden işlem yapılabilir. Resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak en hızlı ve etkili iletişim kanalını tercih edebilirsiniz. Migros resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top