Morhipo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

morhipo cagri merkezi

Türkiye’nin en büyük online satış platformlarından biri olan Morhipo, müşteri hizmetleri iletişim adresleri ile de müşterilerine kurumsal ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Haftanın 7 günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında Morhipo müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Morhipo iletişim çağrı merkezi telefon numarası ile müşteri hizmetlerine çalışma saatleri içinde bağlanabilirsiniz.

Morhipo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri ile telefon ile canlı görüşme sağlamak isteyen Morhipo müşterilerinin haftanın yedi günü çalışma saatleri içinde telefon numarasını aramaları yeterli olacaktır. Doğrudan müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak ürün ve hizmetlere ilişkin bildirim yapabileceğiniz gibi online iletişim adreslerini de kullanarak kurumsal destek alabilirsiniz.

  • Morhipo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 30 90
  • Morhipo Faks Numarası: 0212 335 83 93

Morhipo Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi

Morhipo ürün ve hizmetlerine ilişkin firmadan kurumsal destek almak ve kısa süre içinde her konuda sorunların çözümünü sağlamak için online iletişim merkezi üzerinde yer alan iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Güncel iletişim adreslerini kullanarak doğrudan veya online iletişim kanalları ile hızlı çözüm önerileri almanız mümkündür. İletişim sayfasına hızlı erişim sağlayacağınız bağlantı adresini kullanarak anında Morhipo’nun güncel iletişim kanalları arasında yer alan seçenekleri görüntüleyebilirsiniz.

Morhipo Müşteri İletişim Formu

Onlarca farklı kategoride binlerce ürün sunan Morhipo, online alışverişlerde Türkiye’de en sık tercih edilen platformlar arasında yer almaktadır. Müşteri desteğini de kurumsal hizmet kalitesinden ödün vermeden sunmayı başaran firma, online iletişim kanalları ile müşterilerinin her konuda destek almasını sağlar. Sipariş takibinden üyelik işlemlerine, ödemelerden teknik konulara kadar her türlü konuda şikayet, talep ve önerilerinizi online iletişim formu üzerinden ‘’konu’’ bölümünden ilgili başlığı seçerek işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

Morhipo Sipariş Takibi Sorgulama

Morhipo sipariş takip sayfası üzerinden online satış mağazası üzerinden verdiğiniz siparişler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Gönderinin güncel durumu hakkında bilgi sahibi olmak için online kargo takip sayfasını kullanabilirsiniz. Sipariş vermek ve sipariş takibi yapabilmek için Morhipo online satış sayfası üzerinden üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Üyelik girişinin yapılmasının ardından ‘’Siparişlerim’’ sayfası ile kargo takip işlemleri yapılabilir.

Morhipo Şikayet Hattı

Boyner Holding bünyesinde faaliyetlerine aktif olarak devam eden Morhipo, e – ticaret hizmetleri ile müşterilerinin her konuda yaşadığı sorunlarında kısa sürede çözümü için online iletişim kanalları üzerinden çözülmesini sağlar. İletişim formu üzerinden şikayet veya önerilerinizi rahatlıkla firmaya ileterek hızlı bir şekilde sorunların çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile tüm aktif iletişim kanalları üzerinden şikayet bildirimlerinizi yapmanız da mümkündür. Şikayetlerinizi müşteri hizmetleri üzerinden de yapabilirsiniz.

  • Morhipo Şikayet Hattı: 0850 222 30 90

Morhipo Sosyal Medya Hesapları

Morhipo sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel kampanyalarını ve duyuruları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca yine sosyal medya hesapları üzerinden firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin geri bildirimlerde bulunarak çok daha kaliteli hizmet sunması ve sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayabileceğiniz gibi sosyal medya hesapları aracılığıyla da bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Morhipo kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top