N11 Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

n11 iletisim

Kurumsal e – ticaret firmaları arsında yer alan N11.com müşteri iletişim destek hizmetleri sayesinde sunmuş olduğu tüm ürün ve hizmetlerden ötürü yaşanacak sorunlara yönelik kurumsal destek sağlar. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına kurumsal iletişim hizmetleri sunan firma en kısa sürede otaya çıkan sorunların çözüme kavuşturulması ve müşteri taleplerinin yerine getirilmesini saplar. Çevrim içi iletişim kanalları üzerinden sağladığı iletişim hizmetlerinin yanı sıra doğrudan açık iletişim adresleri üzerinden de müşterilerin N11 ile görüşme sağlaması veya taleplerini iletmesi mümkündür. N11 iletişim adreslerine erişim sağlayarak kısa süre içinde en doğru iletişim servisini kullanarak işlem yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için N11 çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra sırasıyla: ‘’1’’ – ‘’4’’ – ‘’0’’ rakamlarını tuşlamanız yeterlidir.

N11 İletişim Merkezi

N11 müşteri iletişim destek merkezine hızlı erişim sağlayarak firmanın açık adresi ve güncel tüm iletişim kanallarını tek bir platform üzerinden görüntüleyebilirsiniz. İletişim kanallarının kullanmadan önce firmanın sunmuş olduğu iletişim hizmet detaylarını incelemeniz önerilir. Bunun yanı sıra firma ile görüşme sağlamak için doğrudan iletişim kanallarını tercih edebileceğiniz gibi online iletişim kanallarını da tercih edebilirsiniz. İletişim adresi üzerinde yer alan bilgilere göre en kısa sürede kullanabileceğiniz ve yanıt alabileceğiniz tüm iletişim yöntemlerini görüntülemeniz mümkündür.

N11 Müşteri Yardım ve Destek Merkezi  

Müşteri destek merkezi üzerinde yer alan tüm konularda hızlı işlem gerçekleştirmeden önce gerekli sayfalara erişim sağlamanız gerekir. İletişim kanallarını kullanmadan önce tercih edeceğiniz tüm işlemler için farklı iletişim yöntemleri ve kuralları belirlenmiştir.

N11 Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak N11 markası tarafından sunulan ürün ve hizmetlere yönelik tüm işlemler rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Çağrı merkezi üzerinden yapacağınız işlemlerin tamamı için farklı hizmet detayları talep edilebilir. Şikayet, öneri ve diğer tüm talepleriniz için söz konusu iletişim numarasını tercih etmeniz mümkündür.

  • N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 333 00 11

N11 Kargo/Sipariş Takip Sayfası

N11 üzerinden yapacağınız tüm alışverişler için kargo takip işlemlerini veya kargo ile ilgili sorunların çözümünü online hizmet kanalları üzerinden tamamlayabilirsiniz. Müşterilerin siparişlerini güvenli bir şekilde takip edebilmeleri için geliştirilen takip sayfaları ile işlemlerin kısa süre içinde gerçekleştirilmesi için kargo gönderim sürecine ilişkin sorunların çözüme kavuşturulması mümkündür.

N11 E – Posta (KEP) Adresi

dogusplanet@hs01.kep.tr kayıtlı KEP adresi üzerinden faaliyet gösteren firma müşteri desteği için doğrudan çevrim içi iletişim kanalları ve canlı destek hatları üzerinden iletişim hizmeti sunduğu için müşteri e – mail iletişim adresine ihtiyaç duymaz. Kurumsal iletişim için kep adresi üzerinden firma ile iletişime geçerek gerekli resmi yazışmaların yapılması mümkündür.

N11 Şikayet Hattı ve Canlı Destek

Canlı destek hattına ‘’hesabım’’ kısmından erişim sağlayarak kısa süre içinde tüm konularda firmadan kurumsal yardım alabilirsiniz. Şikayetlerinizi doğrudan firma yetkililerine ileterek işlem yapabilir ve çözüm önerilerini alabilirsiniz. Canlı destek ve şikayet hattına erişim sağlamak için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekir.

N11 Sosyal Medya Hesapları

N11 sosyal medya hesaplarını takip ederek günün her saatinde en avantajlı kampanyalardan haberdar olabilir veya iletişim desteği talep edebilirsiniz. Resmi sosyal medya hesaplarını ayrıca müşteri iletişim merkezi ve şikayet hattı olarak da kullanmanız mümkündür. N11.com resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top