Papara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

papara cagri merkezi

MasterCard, Vısa ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak Türkiye’nin ilk bağımsız ön ödemeli kart sistemi olmayı başaran Papara, müşteri hizmetleri desteği ile de kullanıcılarına birçok yönden destek sağlar. Çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden Papara ön ödemeli kartı hakkında ürün ve hizmet detaylarına ilişkin merak ettiğiniz konuları sorabilir veya yaşadığınız sorunları en kıs sürede iletebilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim numarasını kullanarak 7 gün 24 saat müşteri temsilcisine doğrudan ulaşmanız mümkündür. Papara iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetlerine ilişkin en kolay iletişim yöntemleri seçilerek işlem yapılabilir.

Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Papara ön ödemeli kart sistemini kullanan müşterilerin hepsi çağrı merkezi iletişim yöntemi başta olmak üzere kurumsal veya bireysel olarak pek çok farklı iletişim kanalı üzerinden firma ile görüşme sağlayabilir. İletişim adresleri üzerinden müşteri temsilcisi telefon numarasını kullanarak yapacağınız aramalarda Papara hizmetlerine ilişkin her konuda sorunlarınızı en kısa süre içinde firma temsilcilerine iletmeniz mümkündür. Öte yandan web veya mobil arayüzü üzerinden hesap girişi yaparak işlemlerinizi online olarak da çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 340 0 340

Papara Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi

Elektronik Para Kuruluşu olarak kesintisiz olarak faaliyetlerine devam eden Papara, uluslararası platformlarda kullanılan ABD merkezli Paypal ile benzer özellikler taşımaktadır. Türkiye’nin ilk yerli elektronik ön ödemeli kart sistemi olma unvanına sahip firma BDDK izinleriyle resmi olarak faaliyet göstermektedir. Müşteri destek iletişim merkezi ile de müşterilerinin hiçbir konuda mağduriyet yaşamamaları için kurumsal iletişim desteği sağlanır. İletişim sayfası üzerinden güncel tüm iletişim kanallarını görüntülemeniz mümkündür.

Papara Online Yardım Sayfası

Papara ön ödemeli elektronik kart hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin online yardım sayfası üzerinden merak ettiği konuları inceleyerek hizmet detayları hakkında bilgi sahibi olması mümkündür. Dakikalar içinde hesap oluşturarak kullanmaya başlayabileceğiniz sanal hesap kartınız ile birçok farklı işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Papara müşterilerinin de direkt iletişim kanallarını kullanmasına gerek kalmadan yardım sayfası üzerinden birçok konu hakkında hızlı çözümler alması mümkündür.

Papara Destek İletişim E – Posta Adresi

destek@papara.com kurumsal destek iletişim e – posta adresini kullanarak günün her saatinde firmaya bildirimde bulunmanız mümkündür. Gelişmiş iletişim kanalları üzerinden müşteri desteği sunan ve her zaman kesintisiz iletişim seçenekleri ile olası sorunların ortadan kaldırılmasını sağlayan firma hızlı etkileşim sunmaktadır. Online iletişim yöntemleri ile çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde sorunlarınızı iletmeniz mümkündür.

Papara Şikayet Hattı

Papara ödeme ve hesap işlemlerine ilişkin yaşanan sorunların firmaya bildirimi ve şikayetlerin iletilmesi için özel bir iletişim hattı bulunmamaktadır. Bu nedenle müşterilerin mevcut tüm iletişim kanalları üzerinden şikayet bildirimlerini yapmaları mümkündür. En hızlı çözümler alabileceğiniz iletişim kanallarını kullanarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

  • Papara Şikayet Hattı: 0 850 340 0 340

Papara Sosyal Medya Hesapları

Papara sosyal medya hesaplarını kullanarak kısa süre içinde her konuda geri bildirimlerinizi söz konusu platformlar üzerinden iletmeniz mümkündür. Müşteri iletişimi konusunda hızlı yöntemlerin kullanılmasını sağlayan Papara, tüm sosyal medya platformları üzerinden müşterilerinin genel kampanyalar ve duyurular hakkında bilgi sahibi olmaları sağladığı gibi geri bildirimlerini de en hızlı şekilde ileterek destek almasını sağlar. Sosyal medya hesaplarını takip ederek çok daha kısa sürede firma ile etkileşime geçebilirsiniz. Papara kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top