Ana sayfa Devlet Kurumları PTT Bank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

PTT Bank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

5
ptt bank numarasi
ptt bank musteri hizmetleri

PTT Bank müşterilerinin yaşadığı sorunlara yönelik hızlı çözümler sağlanan PTT Bank çağrı merkezinin yanı sıra online iletişim kanalları ile de vatandaşların sorunlarına çözüm bulması mümkündür. ALO PTT çağrı merkezi üzerinden tüm şikayetlerinizi veya taleplerinizi PTT’ye ileterek kısa sürede etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. PTT Bank tarafından ayrıca işitme ve konuşma engelli müşteriler için özel olarak hizmette sağlanmaktadır. PTT Bank ticari kart başvurusu veya diğer hizmetlere ilişkin yapacağınız tüm görüşmeler için çağrı merkezi üzerinden kısa yol tuşlarını kullanarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. 444 1 788 nolu çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra sırsıyla:

  • ‘’2 – 1 – 1’’

Numaralarını tuşlayarak müşteri temsilcisi ile direkt görüşme sağlayabilirsiniz.

PTT Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT Bank hizmetlerine ilişkin sorun, talep ve önerilerinizi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kuruma iletmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra online yardım hizmetlerini kullanarak da çok daha kısa süre içinde banka ile iletişime geçmeniz mümkündür.

  • PTT Çağrı Merkezi Numarası: 444 1 788 – 0 850 22 1 788

ALO PTT bağlantı adresi üzerinden çağrı merkezi üzerinden yapılacak tüm işlemler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sesli yanı tuşlamaları ve diğer iletişim kanallarına aynı bağlantı adresi üzerinden hızlı erişim sağlamanız mümkündür.

PTT Bank Müşteri Destek Merkezi

PTT Bank hizmetlerine yönelik PTT destek merkezi üzerinden sorunlarınıza hızlı yanıt almanız mümkündür. PTT Bank kredi oranları ve diğer tüm bilgiler için taleplerinizi iletebileceğiniz gibi karşılaştığınız sorunlar hakkında şikayetlerinizi de aynı iletişim kanalları üzerinden PTT’ye iletmeniz mümkündür.

Bağlantı adresi üzerinden en hızlı yanıt alacağınız iletişim yöntemlerini görüntüleyebilirsiniz. Aynı sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu da kullanarak PTT hizmetlerine yönelik sorunlarınızı online ortam üzerinden PTT’ye ulaştırabilirsiniz.

PTT Bank İletişim Formu

İstek, öneri ve şikayet sistemine erişmek için iletişim formunu kullanarak kısa sürede yanıt almanız mümkündür. PTT iletişim sayfaları üzerinde yer alan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak mesajınızı iletmeniz mümkündür. İster çağrı merkezi üzerinden isterseniz de online iletişim kanallarını kullanarak tüm PTT Bank ile ilgili karşılaştığınız her türlü sorun için anında çözüm almanız mümkündür.

Üzerinde yer alan kişisel bilgileri ve mesajınızı eksiksiz olarak iletmeniz mümkündür. Müşteri memnuniyeti açısından tüm hizmetlerini kısa süre içinde gerçekleştiren PTT Bank, kaliteli ve hızlı iletişim için birçok farklı kanalla hizmet sunmaktadır. PTT Bank tüketici kredisi ve diğer tüm hizmetleri için iletişim formunu kullanmanız mümkündür.

PTT Bank İletişim E – Posta Adresi

PTT Bank ile elektronik posta yoluyla iletişim kurmak isteyen müşterilerin PTT Kep adresini kullanması mümkündür. Çok daha güvenli ve hızlı hizmet için başlatılan e – yazışma uygulaması sayesinde vatandaşlar kısa sürede sorunlarına çözüm önerileri alabilir. PTT Kep E – Yazışma adresi üzerinden e – posta iletişimi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Bank Sosyal Medya Hesapları

PTT Bank sosyal medya hesapları üzerinden PTT ile anında ve etkili iletişim kurmanız mümkündür. PTT Bank sosyal medya hesapları üzerinden PTT Bank kredi kartı kampanyaları, çözüm önerileri ve hizmet detayları hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız da mümkündür. Son yıllarda sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından müşterileri ile sosyal medya üzerinden iletişim kurmaya başlayan firmalar, çok daha kısa sürede ve kesintisiz olarak müşteri sorunlarına çözüm sunuyor.

5 YORUMLAR

  1. Ptt çağrı merkezi tl açılmıyor engeli oğlumun ptt kart sifrem yok ptten çekiyorduk maaş şimdi maaşını çekmeyeceğim onla geçiyoruz lütfen bana sifremi verin

  2. Telefonunuzu ariyoruz tel açılmıyor şifre alicam alamıyoruz annem maaşını ptt den çekiyor ve şuan hiç bir şekilde ulaşamıyoruz acilen acın maaşımızı Almamız gerekiyor 155i aradık sözde dönüş yapılacaktı ama hiç kimse aramadı çok sorumsuzsunuz

  3. Bende şifremi alicam yani bu kadar basit bir işlem için aylardır bekliyoruz.ülkemizde kurumsal firmalara tanınan imtiyazlar maalesef çok bu firmayı hizaya sokacak bir devlet anlayışı bekliyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here