PTT Bank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

ptt bank numarasi

PTT Bank müşterilerinin yaşadığı sorunlara yönelik hızlı çözümler sağlanan PTT Bank çağrı merkezinin yanı sıra online iletişim kanalları ile de vatandaşların sorunlarına çözüm bulması mümkündür. ALO PTT çağrı merkezi üzerinden tüm şikayetlerinizi veya taleplerinizi PTT’ye ileterek kısa sürede etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. PTT Bank tarafından ayrıca işitme ve konuşma engelli müşteriler için özel olarak hizmette sağlanmaktadır. PTT Bank ticari kart başvurusu veya diğer hizmetlere ilişkin yapacağınız tüm görüşmeler için çağrı merkezi üzerinden kısa yol tuşlarını kullanarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. 444 1 788 nolu çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra sırsıyla:

  • ‘’2 – 1 – 1’’

Numaralarını tuşlayarak müşteri temsilcisi ile direkt görüşme sağlayabilirsiniz.

PTT Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT Bank hizmetlerine ilişkin sorun, talep ve önerilerinizi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kuruma iletmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra online yardım hizmetlerini kullanarak da çok daha kısa süre içinde banka ile iletişime geçmeniz mümkündür.

  • PTT Çağrı Merkezi Numarası: 444 1 788 – 0 850 22 1 788

PTT Bank İletişim Formu

İstek, öneri ve şikayet sistemine erişmek için iletişim formunu kullanarak kısa sürede yanıt almanız mümkündür. PTT iletişim sayfaları üzerinde yer alan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak mesajınızı iletmeniz mümkündür. İster çağrı merkezi üzerinden isterseniz de online iletişim kanallarını kullanarak tüm PTT Bank ile ilgili karşılaştığınız her türlü sorun için anında çözüm almanız mümkündür.

Üzerinde yer alan kişisel bilgileri ve mesajınızı eksiksiz olarak iletmeniz mümkündür. Müşteri memnuniyeti açısından tüm hizmetlerini kısa süre içinde gerçekleştiren PTT Bank, kaliteli ve hızlı iletişim için birçok farklı kanalla hizmet sunmaktadır. PTT Bank tüketici kredisi ve diğer tüm hizmetleri için iletişim formunu kullanmanız mümkündür.

PTT Bank İletişim E – Posta Adresi

PTT Bank ile elektronik posta yoluyla iletişim kurmak isteyen müşterilerin PTT Kep adresini kullanması mümkündür. Çok daha güvenli ve hızlı hizmet için başlatılan e – yazışma uygulaması sayesinde vatandaşlar kısa sürede sorunlarına çözüm önerileri alabilir. PTT Kep E – Yazışma adresi üzerinden e – posta iletişimi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Bank Sosyal Medya Hesapları

PTT Bank sosyal medya hesapları üzerinden PTT ile anında ve etkili iletişim kurmanız mümkündür. PTT Bank sosyal medya hesapları üzerinden PTT Bank kredi kartı kampanyaları, çözüm önerileri ve hizmet detayları hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız da mümkündür. Son yıllarda sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından müşterileri ile sosyal medya üzerinden iletişim kurmaya başlayan firmalar, çok daha kısa sürede ve kesintisiz olarak müşteri sorunlarına çözüm sunuyor.

Scroll to Top