Stradivarius Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

stradivarius cagri merkezi

Stradivarius çağrı merkezini arayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Firma temsilcisi ile görüşme sağlamak için ayrıca online sohbet hattını kullanarak Pazartesi ve Cuma günleri 12.00 – 17.00 saatleri arasında görüşme sağlamanız mümkündür. Online iletişim kanalları ile son derece hızlı bir hizmet sağlayan firma, müşteri memnuniyeti için birçok farklı alternatif iletişim kanalı üzerinden kurumsal destek sağlamaktadır. Stradivarius iletişim kanalları arasından en hızlı yanıt alabileceğiniz seçeneği kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Stradivarius Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak firma temsilcisi ile görüşme yapmadan önce, ürün veya hizmetleri hakkında firma ile görüşme sağlamak için alışveriş yaptığınız mağazanın iletişim kanalları üzerinden işlem yapmanız halinde çok daha kısa sürede sorunlarınızın çözümü için hizmet alabilirsiniz. Online iletişim hizmetleri ile müşteri desteği sağlayan firma, aktif olarak çağrı merkezi üzerinden de hizmet vermektedir. Ancak müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firma ile görüşme sağlamadan önce diğer online iletişim kanalları ile çok daha hızlı bir şekilde sorunlarınızın çözümü için destek almanız önerilir. Online iletişim kanalları ile kısa süre içinde müşteri desteği sunmaktadır.

  • Stradivarius Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 282 50 07

Stradivarius Müşteri Hizmetleri Destek Merkezi

Stradivarius müşteri hizmetleri iletişim kanallarını kullanarak firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak kısa sürede sonuç almanız mümkündür. Doğrudan ve online iletişim kanalları ile hizmet veren firma canlı destek hatları sayesinde de online veya doğrudan satış mağazalarından yapılan işlemlere ilişkin kurumsal destek sağlar.

Stradivarius İletişim Formu

Stradivarius ürün ve hizmetlerine ilişkin online iletişim kanallarını kullanarak görüşme sağlamanız mümkündür. E – posta veya online sohbet ile iletişime geçerek firma hakkında geri bildirimlerinizi en hızlı şekilde iletmeniz mümkündür. En kısa sürede yanıt alabileceğiniz iletişim formları sayesinde yaşadığınız tüm sorunlara ilişkin online iletişim kanallarını aktif olarak kullanabilirsiniz. Kurumsal online satış mağazası üzerinden hesap oluşturduktan hemen sonra ‘’hesabım’’ bölümünden iletişim formlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Stradivarius Kurumsal E – Posta İletişim Adresi

contact.tr@stradivarius.com kurumsal e – posta adresi üzerinden müşterilerin tüm geri bildirimlerini ve yorumlarını firmaya iletmeleri mümkündür. Güncel iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak en kısa sürede yaşadığınız problemlerin çözümü için işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Günün her saatinde en iyi iletişim kanalları üzerinden kısa sürede çözüm önerileri alabilirsiniz. İster doğrudan e – posta ile ister diğer iletişim kanalları ve iletişim formu ile tüm şikayet, talep ve önerilerin iletilmesi mümkündür.

Stradivarius Şikayet Hattı

Stradivarius ürün ve hizmetlerine ilişkin şikayetlerinizi en kısa yoldan firmaya iletmek için aktif iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Şikayet bildirimleri için özel bir birimi olmayan firma, tüm iletişim yöntemleri ile şikayet bildirimlerini kabul etmektedir. İster online ister doğrudan çağrı merkezi telefon numarası üzerinden bildirim vererek işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Stradivarius Şikayet Hattı: 0 850 282 50 07

Stradivarius Sipariş/Kargo Takip Adresi

Stradivarius online satış mağazası üzerinden yaptığınız alışverişlerde, satın aldığınız ürünün nerede olduğunu ve gönderinin son durumu hakkında detaylı bilgilere ‘’hesabım bölümünden ulaşabilirsiniz.

Stradivarius Sosyal Medya Hesapları

Stradivarius ürün ve hizmetlerine ilişkin güncel kampanya ve duyuları takip edebileceğiniz sosyal medya hesaplarını aynı zamanda geri bildirimleriniz için de kullanabilirsiniz. Stradivarius sosyal medya hesapları:

Scroll to Top