Thy Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

thy cagri merkezi

Türk Hava Yolları çağrı merkezini arayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamak için sırasıyla: ‘’2 – 1 – 1’’ tuşlamalarını yapmanız gerekir. Bilet işlemleri, iptal/iade, uçuş durumu vb. her konuda geri bildirimlerini güncel müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 7 gün 24 saat çağrı merkezi telefon numarası üzerinden arama yaparak müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. THY iletişim yöntemleri arasında yer alan doğrudan ve online iletişim kanalları sayesinde uçuş ve bilet işlemlerine ilişkin pek çok farklı işlemi kısa süre içinde gerçekleştirmeniz mümkündür.

THY Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünyanın en büyük hava yolu markalarından biri olmayı başaran Türk Hava Yolları’nın müşteri hizmetleri iletişim numaralarını kullanarak her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. Çağrı merkezi ve online iletişim kanalları üzerinden müşteri desteği sağlayan firma 7/24 müşterilerinin firma ile görüşerek geri bildirimlerine hızlı yanıtlar vermektedir. THY iletişim numarasını arayarak kısa süre için kısa yol tuşlamalarını gerçekleştirerek müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Ülkelere göre çağrı merkezi telefon numaraları değişiklik gösterir. THY Türkiye çağrı merkezi iletişim numarası:

  • THY Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 333 0 849 / 444 0 849
  • Türk Hava Yolları Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 212 463 63 63
  • THY Faks Numarası: +90 212 465 21 21

THY Müşteri İletişim Merkezi

İletişim merkezi üzerinden firma ile görüşme sağlayabileceğiniz tüm yöntemleri görüntülemeniz mümkündür. Ülkelere göre çağrı merkezi telefon numaralarına ulaşabilir ve her konuda yardım almak için diğer iletişim kanalları veya THY mobil uygulama üzerinden geri bildirim verebilirsiniz. Seyahatiniz sırasında karşılaştığınız tüm sorunlar veya görüşleriniz için geri bildirim talebi oluşturmanız mümkündür.

THY Müşteri İletişim (Geribildirim) Formu

Türk Hava Yolları ile seyahatiniz sırasında yaşadığınız uçuş öncesi ve sonrası deneyimlerinize ilişkin tüm görüş ve önerileriniz ile şikayetlerinizi iletişim formu üzerinden iletmeniz mümkündür. Geribildirim vererek güncel online iletişim formu üzerinden rahatlıkla sorunlarınız ve görüşlerinizi bildirmeniz mümkündür. İletişim formları arasında iki farklı seçenek yer alır. ‘’Koronavirüs kaynaklı talepler’’ ve ‘’geribildirimler’’ olmak üzere iki farklı form üzerinden firmaya taleplerinizi iletmeniz mümkündür.

THY Bagaj Takibi

Bagajlarınızla ilgili yaşadığınız sorunların çözümü için online bagaj takibi sayfası üzerinden güncel olarak bagajınızın nerede olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Referans kodu ve soyadınız ile sorgulama yaparak bagaj durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Olası bagaj kayıpları ve sorunları için firma tarafından en kısa sürede bagajların size iade edilmesi için işlem yapabilirsiniz.

THY Şikayet Hattı

Türk Hava Yolları ile ilgili tüm konularda şikayetlerinizi en kısa sürede firmaya iletebileceğiniz pek çok farklı yöntem vardır. İster iletişim formu üzerinden şikayet talebi oluşturabilir isterseniz de doğrudan çağrı merkezini kullanarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz. ‘’THY şikayet bildirimi’’ sayfası ile iletişime geçeminiz mümkündür. Öte yandan diğer tüm şikayetlerinizi çağrı merkezi ile iletebilirsiniz.

  • THY Şikayet Hattı: 444 0 849

THY Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türk Hava Yolları resmi sosyal medya hesapları üzerinden güncel kampanya ve duyuları takip ederek en avantajlı uçuşlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Miles & Smiles ve THY tarafından sunulan diğer tüm hizmetlere ilişkin ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sosyal medya sayfalarını takip ederek uçuşlar hakkında en cazip fırsatları yakalamanız mümkündür.

Scroll to Top