Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Telekom Tivibu hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunların çözümü için müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak kurumsal hizmet alabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve alternatif iletişim kanalları sayesinde firma temsilcileriyle hızlı bir şekilde görüşme sağlamanız mümkündür. Çağrı merkezini aradıktan hemen sonra doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek için sorunlarınıza ilişkin menü üzerinden talep oluşturarak işlem yapabilirsiniz. Tivibu iletişim sayfası üzerinde yer alan tüm güncel iletişim yöntemleri kısa sürede müşterilerin firma temsilcisi ile görüşme yapmasını sağlamaktadır.

Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetlerini arayarak Türk Telekom Tivibu hizmetinin tüm detaylarına ilişkin her konuda yardım alabilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz. Firmanın güncel iletişim kanalları üzerinden hızlı bir şekilde müşteri desteği almanız mümkündür. Telefon numarası ile görüşme sağlayarak abonelik işlemleri, ödeme ve iptal işlemleri, paket detayları ve diğer pek çok konuda kurumsal destek sağlanır. Müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak taleplerinizi telefon aracılığıyla iletmeniz mümkündür.

  • Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 5 375
  • Tivibu Telefon Numarası: 0 212 306 10 00
  • Tivibu Faks Numarası: 0 212 306 10 10

Tivibu Müşteri İletişim ve Destek Merkezi

Müşteri hizmetleri iletişim ve destek merkezi üzerinde yer alan ve sorunlarınızın çözümü için en hızlı yanıtları verecek iletişim kanallarını görüntülemek için hızlı erişim adresi üzerinden iletişim sayfasına ulaşabilirsiniz. Güncel olarak firma tarafından kullanılan iletişim yöntemleri ve aktif iletişim kanalları söz konusu adresler üzerinde yer almaktadır. Online veya direkt çağrı merkezi iletişim yöntemlerini kullanarak talep, şikayet ve önerileriniz hakkında kurumsal destek almanız mümkündür. Müşteri hizmetlerine dair kurumsal çözüm önerileriyle her konuda destek alabilirsiniz.

Tivibu Online İşlemler ve Abonelik Başvuru Formu

Tivibu hizmetlerine başvuru yapmak veya diğer hizmetlere ilişkin hızlı işlem gerçekleştirmek için online işlemler sayfası üzerinden taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Yeni abonelik başvurusu için online işlemler sayfası üzerinden ilgili alanları doldurarak işlem yapabilirsiniz.

Tivibu Şikayet Hattı

Tivibu ürün ve hizmetlerine ilişkin şikayetlerinizi iletmek için firmanın güncel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Şikayet bildirimi için ayrıca özel bir hat oluşturmayan firma müşteri memnuniyeti ve hızlı hizmet anlayışı ile tüm iletişim kanallarının aynı zamanda şikayet bildirim hattı olarak kullanılmasını sağlamıştır. En kısa sürede şikayetleriniz hakkında hızlı çözümler almak için müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanmanız tavsiye edilir. Çağrı merkezi üzerinden şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

  • Tivibu Şikayet Hattı: 444 5 375

Tivibu Sosyal Medya Hesapları

Türk Telekom firması bünyesinde faaliyetlerine aktif olarak devam eden Tivibu, sosyal medya hesapları üzerinden de hizmet sunar. Her konuda firmaya geri bildirimlerinizi iletmek ve destek almak için kullanabileceğiniz sosyal medya hesapları ile aynı zamanda güncel kampanya ve duyurular ile güncel paketlere dair tüm yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Türk Telekom Tivibu resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top