Ana sayfa Özel Kurumlar Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

6

Türk Telekom Tivibu hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunların çözümü için müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak kurumsal hizmet alabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve alternatif iletişim kanalları sayesinde firma temsilcileriyle hızlı bir şekilde görüşme sağlamanız mümkündür. Çağrı merkezini aradıktan hemen sonra doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek için sorunlarınıza ilişkin menü üzerinden talep oluşturarak işlem yapabilirsiniz. Tivibu iletişim sayfası üzerinde yer alan tüm güncel iletişim yöntemleri kısa sürede müşterilerin firma temsilcisi ile görüşme yapmasını sağlamaktadır.  

Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetlerini arayarak Türk Telekom Tivibu hizmetinin tüm detaylarına ilişkin her konuda yardım alabilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz. Firmanın güncel iletişim kanalları üzerinden hızlı bir şekilde müşteri desteği almanız mümkündür. Telefon numarası ile görüşme sağlayarak abonelik işlemleri, ödeme ve iptal işlemleri, paket detayları ve diğer pek çok konuda kurumsal destek sağlanır. Müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak taleplerinizi telefon aracılığıyla iletmeniz mümkündür.

 • Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 5 375
 • Tivibu Telefon Numarası: 0 212 306 10 00
 • Tivibu Faks Numarası: 0 212 306 10 10

Tivibu Müşteri İletişim ve Destek Merkezi

Müşteri hizmetleri iletişim ve destek merkezi üzerinde yer alan ve sorunlarınızın çözümü için en hızlı yanıtları verecek iletişim kanallarını görüntülemek için hızlı erişim adresi üzerinden iletişim sayfasına ulaşabilirsiniz. Güncel olarak firma tarafından kullanılan iletişim yöntemleri ve aktif iletişim kanalları söz konusu adresler üzerinde yer almaktadır. Online veya direkt çağrı merkezi iletişim yöntemlerini kullanarak talep, şikayet ve önerileriniz hakkında kurumsal destek almanız mümkündür. Müşteri hizmetlerine dair kurumsal çözüm önerileriyle her konuda destek alabilirsiniz.

Tivibu Online İşlemler ve Abonelik Başvuru Formu

Tivibu hizmetlerine başvuru yapmak veya diğer hizmetlere ilişkin hızlı işlem gerçekleştirmek için online işlemler sayfası üzerinden taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Yeni abonelik başvurusu için online işlemler sayfası üzerinden ilgili alanları doldurarak işlem yapabilirsiniz.

Tivibu Şikayet Hattı

Tivibu ürün ve hizmetlerine ilişkin şikayetlerinizi iletmek için firmanın güncel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Şikayet bildirimi için ayrıca özel bir hat oluşturmayan firma müşteri memnuniyeti ve hızlı hizmet anlayışı ile tüm iletişim kanallarının aynı zamanda şikayet bildirim hattı olarak kullanılmasını sağlamıştır. En kısa sürede şikayetleriniz hakkında hızlı çözümler almak için müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanmanız tavsiye edilir. Çağrı merkezi üzerinden şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

 • Tivibu Şikayet Hattı: 444 5 375

Tivibu Sosyal Medya Hesapları

Türk Telekom firması bünyesinde faaliyetlerine aktif olarak devam eden Tivibu, sosyal medya hesapları üzerinden de hizmet sunar. Her konuda firmaya geri bildirimlerinizi iletmek ve destek almak için kullanabileceğiniz sosyal medya hesapları ile aynı zamanda güncel kampanya ve duyurular ile güncel paketlere dair tüm yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Türk Telekom Tivibu resmi sosyal medya hesapları:

6 YORUMLAR

 1. 7022272928 numaralı tivibu abonesiyim .Uzun zamandan beri kullanmadığım dekorderimi 25 . 05 . 2020 tarihinde kullanmak üzere televizyonuma taktım. Ulusal kanallar ÇIKIYOR , sinema kanalları ÇIKMIYOR . Sinema kanallarının çıkması için ne yapmam lazım ?. Yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca size kayıtlı olan ( 0 539 672 63 38 ) telefon numaram ( 0 532 287 84 24 ) olarak değişmiş bulunmaktadır. İyi çalışmalar.

  • Sayın TV BU Çağrı Merkezi ilgileri. İsmim Rifat Karasu . 7022272928 nolu tivibu abonesiyim.Yukarıda yazmış olduğum GSM numarası MÜŞTERİ HİZMETLERİ numarası olarak çıkıyor. Müşteri hizmetleri olarak beni aramaktadırlar.Bu yanlışlığı düzeltmenizi rica ediyorum.İyi çalışmalar.

 2. 24.06.2020 çarşamba saat 11.00 da Tivibu internet tv kurulumu için Bursa/osmangazi/demirtas/yaseminpark sitesine gelen sözde kurulum teknik servis elemanları 16.00 a kadar toplam
  5 saat süresince kurulum yapamadıkları gibi ÇALIŞIR DURUMDAKI EV INTERNETIMIZI DE KESEREK KAÇAR GIBI EVDEN AYRILMISLARDIR.BIRAKIN KURULUMU MAĞDUR EDILEREK 2 GÜNDÜR İNTERNETSIZ BEKLIYORUZ.ÇAĞRI MERKEZLERINE BAĞLANMAKTAN YORULDUM.BÖYLE REZALET GÖRMEDIM

 3. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak mı daha tivibu müşteri numarasını bile kabul etmiyor sistem rezalet her aradığımda defalarca uğraşmak zorunda kalıyorum Tivibucu ait bi müşteri hizmetleri bile yok Türk Telekom’un müşteri hizmetleri bu numara bağlamasıyla kadar ananız ağlıyor haber yapmayın bari

 4. Selam,Tivibu var,eve internet alırsam,en uygun Fiat ne olur,sadece evde çanak olmadan internet üzerinden TV.izlwmek istiyorum,cvp bekliyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here