Ana sayfa Özel Kurumlar Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

8
turk telekom cagri merkezi
turk telekom iletisim

Türk Telekom kurumsal veya bireysel iletişim adreslerini kullanarak firmanın tüm güncel ürün ve hizmetlerine ilişkin destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak uzun süre beklemek zorunda kalmadan kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşmek için birçok farklı yöntem bulunur. Çağrı merkezini aradıktan sonra: ‘’2 – 1 – 0’’ rakamları tuşlanır. Türk Telekom iletişim numaralarını aradıktan sonra diğer bir hızlı bağlanma yöntemi: ‘’1 – 3 – 1 – 4’’ rakamlarını tuşlayarak işlem yapabilirsiniz. Çağrı merkezi dışında firmanın online iletişim kanallarını da kullanarak çok daha hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.  

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Telekom bireysel ve kurumsal müşterileri için hizmet türlerine özel farklı iletişim kanalları belirlenmiştir. Herhangi bir iletişim kanalını kullanmadan önce en güncel iletişim yöntemlerini inceleyerek hızlı işlem yapabilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlamadan önce alternatif online iletişim kanallarını görüntüleyerek çok daha kısa sürede işlem gerçekleştirmeniz de mümkündür.

 • Türk Telekom Bireysel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 444
 • Türk Telekom Kurumsal Çağrı Merkezi Numarası: 444 5 444

Türk Telekom Müşteri Destek Merkezi

Türk Telekom iletişim merkezi üzerinden firmanın güncel tüm iletişim kanallarını görüntüleyebilirsiniz. Online veya doğrudan iletişim kanalları üzerinden firma temsilcisi ile görüşme sağlayabileceğiniz tüm yöntemleri iletişim sayfaları üzerinden görüntülemeniz mümkündür. Bireysel ve kurumsal müşterileri için farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlayan firma, online başvuru ekranı üzerinden de işlem kolaylığı sunmaktadır. Türk Telekom ürün ve hizmetlerine ilişkin tarife ve paketlerine ilişkin her konuda desteği mevcut iletişim yöntemleri ile alabilirsiniz.

Türk Telekom Bireysel Müşteri İletişim Formu

Bireysel müşteriler tarafından online iletişim formları kullanılarak her konuda bildirimlerin yapılması mümkündür. Güncel iletişim kanalları üzerinden kısa süre içinde iletişim formunu doldurduktan sonra firma ile yazışma başlatabilirsiniz. Türk Telekom müşteri olan veya olmayan herkes tarafından iletişim formları kullanılabilir. ‘’Bize Yazın’’ sayfası üzerinden ilgili hizmet türüne ve mevcut duruma göre iletişim formları arasında seçim yapabilirsiniz.

Türk Telekom Kurumsal Müşteri İletişim Formu

Kurumsal müşterileri için farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sunan firma, tüm müşteri hizmetlerinin çok daha kısa sürede sonuçlandırılması ve etkili çözüm önerilerinin sunulması için farklı iletişim adresleri üzerinden destek sunmaktadır. Türk Telekom kurumsal çağrı merkezi iletişim adresi üzerinden online iletişim formunu kullanarak tüm şikayetlerinizi ve taleplerinizi anında iletebilirsiniz.

Türk Telekom Şikayet Hattı

Türk Telekom müşterilerinin şikayet bildirimlerini yapmaları için bireysel veya kurumsal ‘’Şikayet Kaydı’’ talebi oluşturmaları gerekmektedir. Kurumsal ve bireysel müşteriler tarafından farklı adresler üzerinden oluşturulan şikayet kaydı ile hızlı bir şekilde tüm şikayet bildirimlerinizi yapabilirsiniz. Mobil, internet ve ev telefonu müşterilerine özel şikayet sayfaları üzerinden hizmet türüne göre hızlı işlem yapabilirsiniz.

Türk Telekom Sosyal Medya Hesapları

Türk Telekom kurumsal sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel tarife ve paketler ile tüm ürün ve hizmet detaylarına ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca geri bildirimlerinizi sosyal medya üzerinden ileterek destek almanız da mümkündür. Türk Telekom sosyal medya hesapları:

8 YORUMLAR

 1. Ya bu nasıl müşteri hizmetleri ariyiuz aynı şeyi söylüyor lar ama internetim iki gündür kesik modem arızalı ne uladabiicegimiz biri var nede bakmaya gelen kurmaya hemen nasıl geldiler
  Sizi heryerw şikayet ederim cayma bedelimi de öder sizi kimseye önermem

 2. Ya nasıl bir müşteri hizmet numarası anlamadım canlı bir müşteri temsilcisine bağlanmak bu kadarmi zor anlamış değilim size ulaşmak deveye hendek atlatmaktan daha zor nasıl ulaşıp sikayetimizi dile getiremez anlamıyorum bir saattir aramadığım bakmadığım numara kalmadı ama nafile boşa zaman kaybı bir türlü bağlanamıyorum

 3. TELEFONA BAKMAK NEDEN ZOR!!
  ÇALINCA Bİ ALÔ DİYECEKSİNİZ
  NEDEN YAPILAMAZ BİRŞEY BU !!!!!!!!

  MÜŞTERİLERİN SORUNLARI ÇÖZÜLMEZKEN PARAYI TAKIR TAKIR ALMASINI BİLİYORSUNUZ
  AMA !!!!!!!!!!!!!!!

  YURTDIŞINA 50 SMS HAKKIM VARKEN NEDEN BENİM HEM HATTIMDAN HEM HAKKIMDAN GİDİYOOORR!!!!!!!!!!

  ŞİKÂYET FORMUMU OLUŞTURDUM
  CVP VERENE KADAR ARAYACAĞIM.

 4. Bir Allah’ın kuluna ulaşmak istiyoruz. Yeter artık…….. Bir daha sizinle çalışan ne olsun. Allah kahretsin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here