Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

turkcell iletisim

Turkcell müşteri memnuniyeti gereği sunduğu kesintisiz iletişim desteği ile online ve doğrudan iletişim kanallarının tamamı ile hizmet sunar. Turkcell iletişim adreslerini kullanarak kısa sürede yanıt alabileceğiniz iletişim kanalını belirledikten sonra sorunlarınız müşteri temsilcisine ileterek işlem yapılabilir. Kurumsal veya bireysel Turkcell müşterilerinin tamamı ilgili hizmet birimlerinin iletişim kanallarını kullanarak sorunlarını, taleplerini, önerilerini veya başvurularını iletebilir. Dijital dönüşüm politikaları gereği kurumsal olarak gelişmiş iletişim araçları ile müşteri desteği sağlayan firmanın en etkili iletişim kanalları online iletişim metotları olarak belirlenmiştir. Bu iletişim kanallarını kullanarak çok daha kısa sürede çözüm önerileri alabilirsiniz. Turkcell çağrı merkezini aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisine bağlanmak için: ‘’2’’ – ‘’2’’  rakamları arka arkaya tuşlanır.

TURKCELL Müşteri İletişim Destek Merkezi

Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden biri olan Turkcell, müşteri destek iletişim merkezi üzerinden birçok farklı kurumsal ve bireysel iletişim kanlı üzerinden hizmet sağlar. Söz konusu iletişim kanallarını kullanılarak müşterilerin ödeme, abonelik işlemleri, iptal/iade vb. konuların tamamı için hızlı işlem gerçekleştirmesi mümkündür. Müşterilerin kesintisiz ve kaliteli bir şekilde söz konusu işlemlerden yararlanmaları için güncel iletişim kanallarını kullanarak işlem gerçekleştirmeleri gerekecektir.

TURKCELL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell müşteri hizmetlerine kısa yoldan ulaşarak ilgili sorunların çözümü için sesli yanıt sistemi üzerinden hızlı işlem yapılabilir veya direkt müşteri temsilcisine bağlanarak canlı yardım ile sorunların çözümü için işlem yapılabilir. Aynı zamanda şikayet, talep ve öneriler için firmanın çağrı merkezi telefon numarasının kullanılması mümkündür.

  • Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 532 (Turkcell’liler İçin)
  • Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0532 532 0000 (Diğer Operatörler)

TURKCELL İletişim E – Mail Adresi

musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr kurumsal e – posta adresi üzerinden firma ile resmi yazışmalarınızı yapabilir ve en kısa sürede telekomünikasyon ürün ve hizmetlerine ilişkin şikayetlerinizi veya başvurularını iletebilirsiniz. İşlem türüne göre tercih edeceğiniz e – posta adresleri farklılık gösterebilir. Aynı şekilde kurumsal veya bireysel olarak yapacağınız başvuru işlemlerinde de firmanın mevcut e – posta iletişim adreslerini seçerken güncel posta adreslerini kullanmanız önerilir.

TURKCELL İletişim Formları

Müşteri memnuniyetini sağlamak için farklı iletişim kanalları üzerinden destek sunan Turkcell online iletişim kanalları ile müşteri beklentilerini karşılamaktadır. Tüketici Şikayetleri Formu üzerinden iletişim bilgileriniz ve şikayet metininiz ile işlem yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra soru ve talep formu ile de firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin detaylı bilgi edinebilirsiniz.

TURKCELL Şikayet Hattı

Turcell şikayet hatlarından herhangi birini kullanarak ürün ve hizmetler için sorunlarınızı rahatlıkla firma yetkililerine iletebilirsiniz. Özellikle gelişen online hizmetler ve işlemler altyapıları sayesinde müşterilerin kurumsal firmalara şikayetlerini iletmeleri de çok daha kolay bir hale gelmiştir. Firmanın tüm iletişim kanallarını kullanarak şikayet, soru, talep ve önerilerinizi iletebilir ve başvuru/iptal işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

TURKCELL Sosyal Medya Hesapları

Turcell sosyal medya hesaplarını takip ederek günün her saatinde hem hızlı iletişim desteği alabilir hem de güncel kampanyalarda ve hizmetlerden haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından gelişen iletişim hizmetleri seçenekleri sayesinde müşterilerin sosyal medya hesapları üzerinden firmalar ile görüşme sağlaması da mümkün hale gelmiştir. Yaygın olarak ülkemizde kullanılan tüm sosyal medya platformları üzerinden hizmet sağlanır. Turkcell resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top