Ana sayfa Bankalar Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

20

1954 senesinde, vakıf kaynaklarını ve ekonomik kalkınmanın ihtiyaçları doğrultusunda en güzel şekilde değerlendirmek hedefi ile kurulan VakıfBank, o günden bu güne çağdaş bankacılık uygulamaları ve yöntemleri ile Türkiye’nin tasarruf seviyesinin gelişim ilerlemesine katkıda bulunmakta. VakıfBank Bankası “Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası” olma hedefi doğrultusunda vakıf kültüründen almış olduğu kuvvetle, kendisine emanet edilmiş olan değerler ve varlıkları verimli ve etkin yöneterek hissedarlar, çalışanlar, müşteriler ve topuma katmış olduğu devamlı artırma misyonu ile hareket ediyor.

Vakıfbank İnsan Kaynakları

VakıfBank, benimsemiş olduğu büyüme ekonomisi ve sürdürmüş olduğu tekrardan yapılanma projesinin belirlenen amaçlara ve projeye ulaşmasının önemli ölçüde insan kaynaklarına dayandığı gerçeğinden hareket ile işe alma, performans değerlendirme, terfi, kariyer planlama gibi çalışmalara devam etmektedir.

Vakıfbank Ortakları

VakıfBank, yurt içi ve dışı şubeleriyle 13 tane bağlı iştirakliği ve 11 ortak aracılığı ile sürdürmektedir. Bağlı olan iştiraklik ve ortaklıklarının 4’ü bankacılık, 2’si sigortacılık, 7’si ise diğer mali ortaklık şeklinde olmak üzere 13’ü finans sektörü içerisinde; biri enerji, biri imalat, ikisi turizm, yedisi diğer ticari işletme sektöründe olmak üzere 11’i finans sektörünün dışında yer almakta.

Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Vakıfbank resmi müşteri hizmetleri numarası olan bu 444 0 724 numara aranmalı. Ardından sırasıyla 2-2-7 tuşlarını tuşlanarak Vakıfban müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
444 0 724 -> 2-2-7

Arama Terimleri: vakıfbank müşteri hizmetlerine şimdi bağlanma, vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, vakıfbank müşteri hizmetleri bağlanma, vakıfbank müşteri hizmetleri numarasına bağlanma, vakıfbank müşteri hizmetlerine bağlanma, vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak, vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

20 YORUMLAR

  • Telefon güncelleme için aradım bir saat 25 dakika bekledim. Cevap veren olmadı!!!!! Bir de bekleme süreniz 1 dakika diye alay ediyorlar!!!!

 1. SİZİN GİBİ BANKANIN ALLAH BELASINI VERSİN BU MÜŞTERİ HİZMETLERİNE NİE BAĞLANAMİYORUZ. KREDİ KARTI BORCU 1 AY GECIKDIMI TELFONLAR SUSMAZ BİZİM İŞİMİZ DÜŞÜNCE BAKAN YOK :@

 2. 30 dakika oldu hala müzik çalıyor böyle bir sistem olamaz sigorta kitlenmek için günde on kere arayan banka bir kere işimiz oldu açmıyor yazıklar olsun

 3. Ayıptır ya bir müşteri 40 dakika hatta bekletilir mi okadar mı aciz siniz cvb verecek biri yoksa hatta beklet meyin

 4. Nasıl bir müşteri hizmetleri anlamadım işkence başka bir açıklama yok tahmini bekleme süresi 21 dk Serkan 50 dakikayı geçirdik daha hala bağlanamadık ziraat bankası 5 dakika olmadan bağlanıyor vakıf bank tam Bi rezillik

 5. 50 dakikadur bekliyirum bu ne bitmez cagri sirasi idi.hala muzik caliyor rezillik demekki acil bir ihtiyac olunca yandik bu banka ile calisilmaz….

 6. 15 dk bekledim bekleme takarım kalmadı. Kalitesiz. Personel almıyorsunuz. Az personelle çok iş yaptırıyorsunuz. Ayıp.

 7. Müşteri hizmetiniz berbat olduğu kadar şubelerimizde aynı berbat ne ilgi var ne alaka var kredi vermemek için elinden gelen her yolu deniyorlar yazıklar olsun böyle bankaya böyle insanlara getirmişler bankanın içine suratsız insanları bankaya bile girmek istemiyor insan hicmi bunu denetleyen yok ya ayıp ayıp yazıklar olsun

 8. internet bankacılığı için telefonuma sms şifresi gelmiyor. 2 saattir robota bağlanmış resmen insanla dalga geçiyorsunuz. hesabım ile ilgili bir sıkıntı olması durumunda sorumluluk size ait olacaktır.

 9. Konut kredisi için bankaya başvurdum direk red cevabı verildi.sebep sordığumda kredi gecikmesi dend otamatik ödeme talimatı verielen bankada gecikme nasıl oluyor anlamıi değilim. maaşımı aldığım banka ise hiçbir banka ile sorun yaşamadığım içim puanımın yüksek olduğunun söyledi. bu nasıl bir ilgisizlik anlamıi değilim. tarafımada bilgide verilmiyor gecikme ne zaman olmuş diye sorduğumda cevap yok muatap bulamamakta ayrı bir sorun…. bu yanlışlık nasıl düzelecek müşteri temsilcilerinede zaten bağlanmıyor şube bilgi vermiyor bravooooo…….

 10. Telefonum tamircide ve şu anda bir ödeme yapmam gerekiyor. Bilgisayarımla bu ödemeyi nasıl yapabilirim acaba?

 11. Ben ömrümde böyle rezil bir banka görmedim. Hayatım boyunca hiç müşteri hizmetlerine bağlanamadım. 5 lira borcumuz olur telefon susmaz bir sorun olur 1 kere ulaşamayız . Kesinlikle tavsiye ettiğim bir banka olamazsınız.

 12. Kardeşim altın alırken pahalı sat bozarken piyasadan ucuz boz ne güzel iş yazık buinsanlara

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here