Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1954 senesinde, vakıf kaynaklarını ve ekonomik kalkınmanın ihtiyaçları doğrultusunda en güzel şekilde değerlendirmek hedefi ile kurulan VakıfBank, o günden bu güne çağdaş bankacılık uygulamaları ve yöntemleri ile Türkiye’nin tasarruf seviyesinin gelişim ilerlemesine katkıda bulunmakta. VakıfBank Bankası “Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası” olma hedefi doğrultusunda vakıf kültüründen almış olduğu kuvvetle, kendisine emanet edilmiş olan değerler ve varlıkları verimli ve etkin yöneterek hissedarlar, çalışanlar, müşteriler ve topuma katmış olduğu devamlı artırma misyonu ile hareket ediyor.

Vakıfbank İnsan Kaynakları

VakıfBank, benimsemiş olduğu büyüme ekonomisi ve sürdürmüş olduğu tekrardan yapılanma projesinin belirlenen amaçlara ve projeye ulaşmasının önemli ölçüde insan kaynaklarına dayandığı gerçeğinden hareket ile işe alma, performans değerlendirme, terfi, kariyer planlama gibi çalışmalara devam etmektedir.

Vakıfbank Ortakları

VakıfBank, yurt içi ve dışı şubeleriyle 13 tane bağlı iştirakliği ve 11 ortak aracılığı ile sürdürmektedir. Bağlı olan iştiraklik ve ortaklıklarının 4’ü bankacılık, 2’si sigortacılık, 7’si ise diğer mali ortaklık şeklinde olmak üzere 13’ü finans sektörü içerisinde; biri enerji, biri imalat, ikisi turizm, yedisi diğer ticari işletme sektöründe olmak üzere 11’i finans sektörünün dışında yer almakta.

Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Vakıfbank resmi müşteri hizmetleri numarası olan bu 444 0 724 numara aranmalı. Ardından sırasıyla 2-2-7 tuşlarını tuşlanarak Vakıfban müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
444 0 724 -> 2-2-7

Arama Terimleri: vakıfbank müşteri hizmetlerine şimdi bağlanma, vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, vakıfbank müşteri hizmetleri bağlanma, vakıfbank müşteri hizmetleri numarasına bağlanma, vakıfbank müşteri hizmetlerine bağlanma, vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak, vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

Scroll to Top