Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

1991 yılında kurulan Birleşik Krallık merkezli bir telekominikasyon şirketidir. Voice- Vo, data- da ve phone- fone hecelerinin bir araya gelmesi ile Vodafone kelimesi oluşmuştur. Türkiye’de 3200 çalışanı ve hizmetlerin alınmasını sağlayan 1.000′ ü aşan perakende mağazası ile hizmet vermektedir. 25 ülkede mobil operasyonu olan Vodafone Group, 44 ülkede mobil şebekelerle iş birliği yapmaktadır.

Kurumlara ve şahıslara mobil internet, fiber, DSL, mobil ses ve sabit ses hizmeti sunan Vodafone Türkiye’de toplam 20 Milyar TL. ye varan yatırımlara imza atmış ve 23.4 milyon aboneye hizmet vererek Türkiye’nin 2. büyük telekominikasyon şirketi olmuştur. En büyük uluslararası yatırımcılarından biridir. Geniş bir alana hizmet vermektedir. Ayrıca kadınların güçlendirilmesi, enerji inovasyonu sağlamak ve gençlerin beceri ve istihdamını sağlamak için gerekli sosyal projeleri de sürdürmektedir.

İşletmelere dijital teknoloji hizmetleri de sunan Vodafone, teknik destekleri ile iş yerlerindeki iletişim sorunlarına da ürettiği çözümleri sunmakta ve iş verimliliğini arttırmaktadır. Bütçeye uygun internet paketleri ve kampanyaları ile hem şahıslara hem de kurumlara hizmet vermekte, teknolojik olanaklar sunmaktadır.

Vodafone müşteri temsilcisine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Vodafone müşterisiyseniz 542’yi eğer farklı bir GSM operatörüne sahipseniz 0542 542 00 00 numaralı telefon numarasını arayınız. Ardından telesekreter konuşmaya başlayacak konuşma bittiğinde 0 tuşunu tuşlayın. Ve son olarak sırasıyla “0” ve “3” tuşları tuşlanarak Vodafone müşteri temsilcisine direk olarak bağlanabilirsiniz.

Arama Terimleri: vodafone müşteri temsilcisine bağlanma, vodafone müşteri temsilcisi iletişim numarası, vodafone müşteri temsilcisi direk bağlanmak, vodafone müşteri temsilcisine nasıl bağlanabilirim, vodafone müşteri temsilcisi numarası, vodafone müşteri temsilcisine direk bağlanmak

Scroll to Top