WhatsApp Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

whatsapp musteri hizmetleri

Dünyanın en popüler mobil çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcılarının uygulama üzerinden yaşadıkları sorunların giderilmesini sağlamak için hızlı ve kaliteli iletişim hatları üzerinden destek sağlar. Facebook çatısı altında faaliyetlerine aktif olarak devam eden WhatsApp günümüzde aktif bir çağrı merkezi telefon numarası üzerinden destek vermez. Bunun yerine WhatsApp iletişim adresleri üzerinden online yöntemler ile firmayla görüşme sağlamanız mümkündür. Sorunların bildirimi için online iletişim kanalları arasında bireysel ve kurumsal çözümler sağlar. WhatsApp iletişim hattı ile sorunlarınızı çağrı merkezi ve müşteri temsilcisi telefon numarasına ihtiyaç duymadan çözebilirsiniz. Güncel olarak herhangi bir canlı iletişim kanalı olmaması nedeniyle firmanın online iletişim kanallarını kullanmanız gerekir.

WhatsApp Müşteri Destek Merkezi

WhatsApp müşteri destek hattı üzerinden online pek çok farklı iletişim kanalını kullanarak firma ile görüşme sağlanır. Ancak WhatsApp’ın günümüzde aktif bir iletişim numarası yoktur. Bunun yerine; WhatsApp Mesenger Destek, Business Destek, Kurumsal Çözümler, Genel İşletme Sorunları vb. başlıklar altında ‘’Bize Ulaşın’’ sayfası üzerinden çözümler sunulur. Kısa sürede bu adımları takip ederek online olarak sorunların iletilmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcılarının en kısa sürede online iletişim kanallarını ve formlarını kullanarak çözüm önerileri almasını sağlayan firma bu konuda örnek hizmetler sunar.

WhatsApp İletişim Formu

WhatsApp uygulaması ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız kurumsal veya bireysel tüm sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözüme kavuşması için online iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. WhatsApp Messenger Destek hattı üzerinden telefon numarasınız ve sorunuzu yazarak iletişim formu ile işlem yapabilirsiniz. Android, İphone, Web/Masaüstü, KaiOS ve Diğer işletim sistemleri ve uygulamalarına göre iletişim işlemleri tamamlanır.

WhatsApp İletişim E – Posta Adresi

Smb_web@support.whatsapp.com e – posta adresi üzerinden veya bd@whatsapp.com adresi ile firmayla yazışma başlatabilirsiniz. Söz konusu mail iletişim adresleri genel işletme sorunları ve business uygulamasına ilişkin sorunları kapsamaktadır. Diğer bireysel kullanıcıların Messenger iletişim adresleri üzerinden en hızlı yanıt alabilecekleri yöntemleri kullanarak işlem yapmaları gerekmektedir. Günümüzde WhatsApp’ın yaygın ve son derece geniş bir kullanım alanının olması nedeniyle çağrı merkezi veya canlı destek iletişim merkezi bulunmamaktadır. Tüm sorunlarınızı bu nedenle online iletişim kanallarını kullanarak gerçekleştirmeniz gerekir.

WhatsApp Şikayet Hattı

WhatsApp uygulaması ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız tüm konularda destek almak için WhatsApp yardım merkezini kullanarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bilmediğiniz bir numaradan gelen mesajlar veya grup eklemelerine ilişkin şikayetleriniz ile doğrudan WhatsApp uygulamasına ilişkin şikayetlerinizi yine yardım ve online iletişim destek hatları üzerinden halletmeniz gerekecektir. Diğer kurumsal firmalarda olduğu gerçek ürün ve hizmetler yerine online hizmet sağlayan firma bu yönüyle iletişim ve şikayet konularında da çevrim içi yöntemleri kullandırmaktadır.

WhatsApp Resmi Sosyal Medya Hesapları

WhatsApp ile hızlı iletişim kurmak ve kısa sürede karşılaştığınız uygulama içi bireysel ve kurumsal sorunların çözüme kavuşması için resmi sosyal medya hesapları üzerinden firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Facebook bünyesinde faaliyet gösteren WhatsApp’ın resmi sosyal medya hesapları sayesinde tüm konularda anında ve hızlı iletişim kurmanız mümkündür. Güncel olarak aktif müşteri hizmetleri telefon numarası veya diğer canlı destek ile hizmet vermeyen firmanın sosyal medya hesaplarını kullanarak görüşme sağlanması mümkündür. Ayrıca uygulama hakkında en yeni ve güncel duyuruları da güncel sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

WhatsApp kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top