Ana sayfa Alışveriş Xiaomi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Xiaomi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

9
xiaomi numarasi
xiaomi iletisim

Xiaomi müşteri hizmetlerini arayarak kısa süre içinde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Online ve doğrudan iletişim kanallarıyla müşteri odaklı hizmet sağlayan firma, Türkiye’deki faaliyetleri konusunda yetkili servis ve bayilerinden hizmet sunar. Xiomi resmi internet sitesi üzerinden e – posta adresinizi girerek firma ile iletişim halinde olabilir veya sosyal medya hesapları ile doğrudan her konuda destek alabilirsiniz. Xiaomi iletişim kanalları arasında yer alan diğer yöntemlerinin yanı sıra doğrudan online iletişim kanallarını kullanarak çok daha kısa sürede işlem yapmanız mümkündür. Firmanın kurumsal iletişim kanalarını kullanarak çok kısa sürede her konuda kurumsal destek alabilir ve tüm şikayet, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Xiaomi Destek Merkezi

Xiaomi resmi iletişim kanallarını görüntülemek ve firma ile iletişime geçebileceğiniz kanalları öğrenmek için hızlı erişim adreslerini kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden aktif müşteri hizmetleri iletişim desteği sağlayan firma, diğer online iletişim kanalları üzerinden müşteri odaklı hizmet sağlar. Karşılaştığınız tüm ürün ve hizmet sorunlarına ilişkin konularda firmanın iletişim kanallarını kullanarak hızlı destek alabilirsiniz. Ayrıca Mİ Topluğu üzerinden İstanbul MFC, Ankara MFC kurumsal destek toplukları sayesinde karşılaştığınız her sorun için etkili çözüm yöntemlerinin neler olduğunu görebilirsiniz.

Xiaomi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından Xiaomi, Türkiye pazarında faaliyetlerine henüz yeni başladığı için müşteri hizmetleri alanında farklı uygulamalar sunar. Yetkili servislerin iletişim numaraları ile görüşme sağlayarak çok daha kısa sürede ve hızlı bir şekilde çözüm önerileri alabilirsiniz. Xiaomi ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız tüm sorunları çağrı merkezi numarası üzerinden firmaya ileterek işlem yapabilirsiniz. Yetkili servis ve temsilcilerinin iletişim numarasını kullanarak Xiaomi ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunları bildirmeniz mümkündür.

  • Xiaomi Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 305 19 23

Xiaomi İletişim E – Posta Adresi

Service.global@xiaomi.com e – posta adresini kullanarak firma ile kurumsal düzeyde görüşme sağlayabilirsiniz. Ürün ve hizmet detaylarına ilişkin her konuda resmi e – mail adresi üzerinden yazışma başlatarak şikayet, talep ve önerilerinizi firma yetkilileri ile paylaşabilirsiniz. Öte yandan firmanın Türkiye’deki Mi Topluluğu üzerinden de yardım alarak firma ile görüşme sağlayacağınız tüm yöntemler ve karşılaştığınız sorunların çözümleri için destek alabilirsiniz. Bildirimlerinizi doğrudan işlem yaptığınız bayi ve servislerin iletişim kanallarını kullanarak yapmanız çok daha kısa süre çözüm almanızı sağlayacaktır.

Xiaomi Şikayet Hattı

Xiaomi teknoloji ürünleri ve hizmetlerine ilişkin konularda karşılaştığınız problemleri firmanın tüm iletişim kanallarını kullanarak etkili çözüm önerilerini almanız mümkündür. Özellikle sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime geçerek sorunlarınızı bildirmeniz durumunda çok daha kısa sürede yanıt alabilir ve sorunun çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntemler dışında firmanın herhangi bir özel şikayet hattı bulunmamaktadır. Bunun yerine şikayetlerinizi işlem gerçekleştirdiğiniz yetkili bayi üzerinden veya genel iletişim kanalları üzerinden yapmanız mümkündür.

  • Xiaomi Şikayet Hattı: 0850 305 19 23

Xiaomi Sosyal Medya Kurumsal Hesapları

Çin merkezli teknoloji firması Xiaomi tüm müşterilerinin en kısa sürede sorunlarına yanıt vermek için sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır. Firmanın özellikle Türkiye’de doğrudan iletişim kanallarının az olması nedeniyle sosyal medya üzerinden müşteri desteği çok daha etkili bir şekilde sunulmaktadır. Resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek aynı zamanda güncel kampanya ve duyuruları da takip ederek işlem yapabilirsiniz. Tüm sosyal medya platformları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak yardım alabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz.

9 YORUMLAR

  1. MI kulaklık mevcut bende fakat watsap durum yaparken ses kaydı olusturmamaktadır.Nasıl duzelır yardımcı olursanız memnun olurun

  2. Mi robot vacuum mop p aldım kurulumunu adım adım yaptığım halde olmuyor cihaz bir türlü görülemiyor kullanamıyorum , çaptı merkezi telefonu sürekli meşgul nereden yardım alabilirim

    • Mi robot vacumm aldım 2 cm demir sehpamın üzerine çıkıyor ama mutfaktaki halımın üzerine çıkamadı bilgilendirmek için dönerseniz sevinirim

  3. 3senedir xioami mi A1 kullanıyorum son2 aydır internet kablosuz bağlantıda kopma zayaiflama ve yavaşlama hissediyorum nedeni ne olabilir bilgilendrire bilirmisiniz.. selamlar

  4. 2 SAATTİR VERİLEN NUMARADAN ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUM FAKAT SÜREKLİ MEŞGUL BU NASIL MÜŞTERİ HİZMETLERİ ANLAMADIM…..!!!!!!!!!!!

  5. Aldığım robot süpürgede sorun var ve hiçbir şekilde size ulaşamıyorum !!!!!!! ACİL DÖNÜŞ BEKLİYORUM TARAFINIZDAN

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here