Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Kuruluş yılı 1944 yılı olup, genel müdürlük binası İstanbul ili Beşiktaş ilçesindedir.
Türkiye’nin hemen hemen her ilinde veya ilçesinde bir ya da birkaç şubesi ve temsilciliği bulunmaktadır. Kocaeli ilinde ise bankacılık eğitimlerinin yapılıp seminerlerin verildiği bankacılık üssü vardır.

Yurt Dışı Faaliyetleri

Yapı Kredi Bankası’nın yurt dışında Amsterdam, Rusya, Azerbaycan, İsviçre ve Bahreyn’ de şube ve temsilcilikleri bulunmaktadır. Yapı Kredi bankası, Türkiye’nin ilk özel ulusal bankasıdır.

Faaliyet Alanları

Müşteri odaklı bankacılık anlayışı ile hizmet veren Yapı Kredi bankası, yenilikçiliği ön planda tutan bir bankadır. Finans sektöründe bu anlayışı ile hızla ilerlemektedir. İnternet bankacılığı ile müşterinin şubeye gidip zaman kaybına uğramadan tüm işlemlerini internet aracılığı ile yapmasına olanak sağlamıştır.

Ayrıca eğitim, kültür, çevre ve sanat ağırlıklı sosyal sorumluluk projeleri ile halka hizmet eder. Yapı Kredi yayınları ile özellikle iş alanında kitaplar basılmaktadır. Sağlıklı ve istikrarlı büyüme, güçlü ve sürdürülebilir karlılık, üstün ve kalıcı müşteri memnuniyeti ilkelerini prensip edinmişlerdir.

Hisse Durumu

Yapı Kredi Bankası % 81,9 hisse ile Koç Finansal Hizmetler, % 18,1 pay ile halka açık bir bankadır.

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Yapı Kredi Bankası resmi müşteri hizmetleri numarası olan bu 444 0 444 numara aranmalı. Ardından sırasıyla 2 ve 0 tuşlarını tuşlayarak Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
444 0 444 -> 2-0

Arama Terimleri: yapı kredi müşteri hizmetleri şimdi bağlanmak, yapı kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma, yapı kredi müşteri hizmetleri, yapı kredi müşteri hizmetleri numarasına bağlanma, yapı kredi müşteri hizmetleri bağlanmak, yapı kredi müşteri hizmetleri direk bağlanmak, yapı kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma, yapı kredi müşteri hizmetlerine numarası direk bağlanmak

Scroll to Top