Yemeksepeti Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

yemeksepeti numarasi

Türkiye’nin en kurumsal online paket servis firmalarından biri olan Yemeksepeti, müşteri memnuniyeti açısından alternatif birçok online ve doğrudan iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlar. Firma ve müşterileri bir araya getiren uygulama, güvenli ve hızlı hizmet sağlayarak müşteri taleplerini ve şikayetlerini de aynı güvenle karşılar. Müşteri hizmetleri canlı yardım sayfası, e – posta iletişim adresi veya telefon numarası ile firma ile görüşebilirsiniz. Yemeksepeti iletişim numarası: 444 5 445 ile en kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra canlı yardım ile çok daha kısa sürede hizmet almanız mümkündür.

Yemek Sepeti Müşteri İletişim Merkezi

Yemeksepeti ile görüşme sağlayabileceğiniz firmanın tüm güncel iletişim kanallarına destek merkezi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Tüm iletişim kanalları ile telefon, mobil, e – posta ve canlı yardım hizmeti ile firmayla anında iletişim kurabilirsiniz. Tüm konularda soru, görüş ve önerilerinizi 7/24 iletebileceğiniz iletişim kanalları sayesinde kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yemeksepeti tarafından sunulan tüm hizmetler için firmanın mevcut iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Doğrudan müşteri hizmetleri üzerinden firma yetkilisi ile görüşmek için çağrı merkezini aramanız mümkündür. Sipariş iptali, para iadesi, ödeme sorunları, sipariş durumu, iş birliği vb. tüm konularda çağrı merkezi üzerinden yardım almanız mümkündür.

  • Yemeksepeti Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 5 445
  • Yemeksepeti Genel Merkez Telefon Numara: +90 212 359 18 00

Güncel çağrı merkezi ve telefon numaraları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak her konuda yardım alabilirsiniz. Mobil veya web uygulaması üzerinden firma ile görüşme ağlayarak online iletişim kanallarını da etkin bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Yemek Sepeti İletişim E – Posta Adresi

info@yemeksepeti.com adresine e – posta göndererek firma tarafından sunulan tüm hizmetler için kurumsal destek alabilirsiniz. Mevcut e – posta adreslerinin dışında doğrudan firmanın müşteri hizmetleri telefon numaraları ile veya diğer online hizmetler üzerinden iletişim kurmanız mümkündür. Online yardım sayfası sayesinde sizin için sipariş durumu, sipariş iptali ve ödemelere ilişkin pek çok farklı hizmet sunulur. Dijital dönüşüm politikaları kapsamında ağırlıklı olarak firma tarafından online hizmet sağlandığı için firma ile online işlemler üzerinden iletişim kurmanız sizin için çok daha fazla avantaj sağlayacaktır.

Yemek Sepeti Canlı Yardım

Yemeksepeti mobil veya web uygulaması üzerinden verdiğiniz tüm siparişleri canlı yardım sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sipariş durumundan iptaline kadar her konuda kesintisiz hizmet canlı yardım sayfası üzerinden dakikalar içinde sunulur. Canlı yardım sayfası üzerinden kısa süre içinde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Yemeksepeti üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından doğrudan mobil veya web ara yüzü ile canlı müşteri destek sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Uzun süre beklemek zorunda kalmadan sipariş durumu hakkında detaylı bilgi alabilir veya sipariş iptali ya da değişiklikleri için bu sayfadan destek alabilirsiniz. Online yardım hizmetleri ve iletişim kanalları sayesinde firma tarafından tüm müşterilerine kesintisiz ve hızlı yardım sunulur.

Yemek Sepeti Sosyal Medya Hesapları

Yemeksepeti sosyal medya hesapları üzerinden tüm güncel hizmetleri görüntüleyebilir ve sorunlarınız hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz. Öte yandan güncel kampanya ve duyurular hakkında da detaylı bilgiyi firmanın resmi sosyal medya hesapları üzerinden almanız mümkündür. Yemeksepeti sosyal medya hesapları üzerinden ayrıca güncel olarak sorunlarınızı da firmaya çok daha hızlı bir şekilde iletmeniz mümkündür. Yemeksepeti resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top